O NIEJ JEST GŁOŚNO

Metamorfoza Katarzyny Warnke robi wrażenie! Zobacz jej ostatnie zdjęcia!

Co gwiazda mówiła nam o nowych wyzwaniach?

Olga Figaszewska 8 maja 2018 18:00

Katarzyna Warnke przeszła spektakularną metamorfozę. Przygotowania do nowej roli są niezwykle wymagające. Zmieniła nie tylko fryzurę, jej ciało również uległa diametralnej przemianie. Co gwiazda mówiła nam o nowych wyzwaniach? Jak wygląda teraz?

Katarzyna Warnke o roli w filmie „Klatka”

O jej nowej fryzurze mówili wszyscy! „Kiedy ogoliłam głowę na łyso Piotr powiedział: „No, to teraz z tobą nie ma żartów” (śmiech)”, mówiła niedawno Beacie Nowickiej. Niedługo znów zobaczymy ją na dużym ekranie. Aktorka wcieli się w postać zawodniczki MMA w produkcji Klatka.  

Jak sama podkreśla, nigdy dotąd nie grała mocnej, bojowej postaci. „W filmach i teatrze operowałam subtelnościami, kliszami, grałam postaci mocne i słabe, ale zawsze typowo kobiece ”, dodała. Kobiecość, która zawsze była na pierwszym miejscu, została odłożona na dalszy plan.

Sama wpadła na pomysł ścięcia włosów, kiedy zobaczyła Rose Namajunas, amerykańską zawodniczkę mieszanych sztuk walki. Odkryła wówczas pewien rodzaj wyzwania. „Powiedziałam sama do siebie: zobaczymy czy ja to będę miała? Zobaczymy kim będę poza tymi włosami, które zawsze były moim atutem i esencją typu kobiecości, który reprezentowałam przez lata od teatru po kino. Wymyśliłam, że po prostu zrobię to”, zdradziła nam gwiazda.

Postać, w którą wcieli się Katarzyna Warnke wymaga od niej nie lada poświęceń. Zmiana wizerunku to również ogromne zaangażowanie nie tylko emocjonalne, ale i fizyczne. Gwiazda przygotowuje się do roli pod okiem trenera, Karola Kosaka. Efekty już są zauważalne. Na ostatnich zdjęciach, które aktorka zamieszcza w sieci widać, że jej ciało jest bardziej umięśnione.

Zobacz jej niezwykłą metamorfozę!  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.