Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Katarzyna Warnke jednym zdjęciem ucięła plotki na swój temat!

Pokazała jaka jest prawda...

Weronika Kostyra 28 lutego 2018 12:45
Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Katarzyna Warnke to jedno z gorętszych obecnie nazwisko polskiego show-biznesu. Aktorka zachwyca swoimi filmowymi rolami, ale słynie też ze swojej nienagannej sylwetki i nie wstydzi się jej pokazywać. Choć czasami jej zdjęcia szokują, ona sama twierdzi, że jest to częścią pracy aktora. Na wielkie wyjścia nie unika odważnych kreacji, a w mediach społecznościowych pokazuje swoje prywatne odważne zdjęcia.

Gwiazda pojawiła się niedawno na okładce magazynu Women’s Health, na której zachwyciła nienaganną sylwetką w skąpym stroju. Pojawiły się jednak głosy, że okładka jest efektem pracy grafików i na pewno jest retuszowana, a aktorka w rzeczywistości nie posiada tak zgrabnego ciała…

Sekrety figury Katarzyny Warnke

Katarzyna Warnke jednym zdjęciem zamknęła usta niedowiarkom i udowodniła, że idealnie wyrzeźbiony brzuch to nie dzieło photoshopa, a efekt regularnych ćwiczeń. Aktorka pochwaliła się fotografią ekranu komputera prosto z sesji zdjęciowej. Z pewnością jest ono jeszcze przed obróbką graficzną. Jej fani także są zachwyceni. „No i teraz będziemy chciały zrobić taki brzuch «na Warnke»”, napisała jedna z komentujących.

Kasia słucha swojego ciała, świetnie je zna, wie czego chce. I to widać.

Aktorka rzeczywiście może pochwalić się nienaganną figurą. Jaki jest jej sekret? Zdradził go niedawno jej mąż, Piotr Stramowski. Aktor wyznał niedawno w rozmowie z VIVA.PL, że jego żona jest zdyscyplinowana i dba o formę bardziej niż on sam: „Kasia codziennie chodziła na jogę, ale faktycznie jest osobą, która konsekwentnie trzyma dobrą formę. Kiedy wychodzimy do restauracji, to ja jem półtorej porcji, Kasia pół. Kasia słucha swojego ciała, świetnie je zna, wie czego chce. I to widać. Ja, teoretycznie, wiem, czego chce moje ciało, ale czasami go nie słucham. Kaśka nie przepada za niezdrowym jedzeniem, chyba że raz na jakiś czas zje lody, ale ta porcja jej starcza na długo”, zdradził. Jak widać, efekty są zachwycające! 

Katarzyna Warnke bez retuszu
Fot. Instagram @kasiawarnke

Katarzyna Warnke bez retuszu, Women's Health
Fot. Instagram @kasiawarnke

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.