Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Warnke już tak nie wygląda... Aktorka ogoliła głowę na łyso! 

„Ładnemu we wszystkim ładnie’’

Damian Duda 13 kwietnia 2018 19:35
Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Katarzyna Warnke po raz kolejny zaskakuje! Niedawno pisaliśmy, że muza Patryka Vegi zdecydowała się na ostre cięcie. Jednak... to już nieaktualne. Tym razem Katarzyna Warnke ogoliła się na łyso! Wszystko dla roli w nowym filmie, który opowie o historii MMA. 

Fryzura Katarzyny Warnke 

Aktorka wie, jak zaskoczyć internautów. Kiedy w rozmowie z dziennikarzem opowiedziała, że zamierza w najbliższym czasie ogolić głowę na łyso, nikt nie spodziewał się, że dotrzyma słowa. 

„Jestem podekscytowana. Zamierzam ściąć włosy na łyso i być taką chłopczycą, jaką nigdy nie byłam. W moim życiu zawodowym istotna była kobiecość, zobaczymy, co mogę zrobić bez tego. Mam dreszcze, bo nigdy dotąd nie grałam takiej postaci, w filmach i w teatrze byłam bardzo kobieca Niezależnie czy byłam femme fatale w »Ach śpij kochanie« czy lekarką w »Botoksie«, ta kobiecość była na pierwszym planie. Teraz zamierzam odłożyć ją na dalszy plan. W ramach przygotowań do filmu zaczynam treningi MMA, bo będę grała tam bardzo mocną, bojową postać’’, wyznała gwiazda w rozmowie z Faktem. 

Za produkcję będzie odpowiadać polskie studio Domino Film z Katowic, a dystrybucją ma zająć się Next-Film. Jednak obsada i nazwisko reżysera nie są jeszcze znane. 

Katarzyna Warnke opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy jej nową fryzurę. „Czasem praca wymaga poświęcenia nawet nowego wyglądu Gratulacje, Kasiu! Pięknie’’, pisze jeden z internautów. „Ładnemu we wszystkim ładnie’’, dodaje fanka gwiazdy. Musimy przyznać, że Warnke wygląda w nowej fryzurze wyjątkowo.

A Wy, co sądzicie o nowym wcieleniu aktorki? 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.