Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Katarzyna Warnke szczerze o trudach macierzyństwa

„Notoryczne zmęczenie, które nie pozwala wrócić do starego trybu życia, jest uciążliwe”

Redakcja VIVA! 4 grudnia 2019 08:21
Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Katarzyna Warnke we wrześniu po raz pierwszy została mamą. Gwiazda długo ukrywała ten fakt przed światem. Starała się chronić swoje życie prywatne i tak jest do tej pory. Teraz wraz z Piotrem Stramowskim cieszą się z uroków rodzicielstwa i poświęcają się wychowaniu swojej pociechy.

Katarzyna Warnke o trudach macierzyństwa

Oczywiście, nie zawsze jest kolorowo, jak mogłoby się wydawać i świeżo upieczona mama miewa trudne momenty. Kasia Warnke poznała trudy macierzyństwa. Nie ma zbyt wiele wolnego czasu dla siebie samej i jest zwyczajnie przemęczona.

Obecnie gwiazda przebywa na wakacjach w Miami. Ale to nie oznacza, że oddają się błogiemu lenistwu.

,,Tak się zastanawiam, kiedy wrócę do formy? Bo bateryjki szybko mi padają, jak na razie. Na przykład nie nadaję się póki co na zakupy”, napisała aktorka na Instagramie.  W komentarza dopisała, że jest notorycznie przemęczona. „Notoryczne zmęczenie, które nie pozwala wrócić do starego trybu życia jest uciążliwe i o tym tu sobie rozmawiamy z innymi mamami”, odpowiedziała jednej z fanek.

Wielbicielki całkowicie ją rozumieją i pocieszają.  „Pani Kasiu da Pani radę! Jesteśmy superbohaterkami!”, „
Wreszcie czytam o matce, która nie pokazuje cukierkowego blasku macierzyństwa. Samych radości!”, „Po kilku miesiącach człowiek się przyzwyczaja do permanentnego niewyspania”, czytamy. 

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, VIVA! luty 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.