Katarzyna Warnke, Piotra Stramowski, VIVA! 2016, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Warnke o ciąży: „Przy moich 40 latach to temat nacechowany ryzykiem’’

Damian Duda 20 czerwca 2017 06:00
Katarzyna Warnke, Piotra Stramowski, VIVA! 2016, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Paradoksalnie, oddając siebie, ale tak NA PRAWDĘ oddając siebie drugiej osobie, dostajemy to, czego chcieliśmy, czego pragnęliśmy, choć oczywiście troszeczkę w innej formie. Warunkiem jest natomiast obopólne zaufanie’’, wyznał Piotr Stramowski w rozmowie z Beatą Nowicką dla VIVY!.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski są jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Ich relacja intryguje wiele osób. To, co łączy dwójkę aktorów, jest czymś więcej niż zwykłym uczuciem. To również wspólna pasja, która sprawia, że związek tej dwójki jest jeszcze ciekawszy.

Przeczytaj też: „Strzelamy do jednej bramki". Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski w elektryzującej sesji zdjęciowej

Katarzyna Warnke — ciąża

Wielu fanów aktorskiej pary zastanawia się, kiedy powiększy się ich rodzina. Katarzyna Warnke jest jednak nieco bardziej ostrożna w snuciu planów.

Oczywiście czuję ze strony rodziców Piotrka mocną zachętę dotyczącą mojego zajścia w ciążę. Faktycznie czekają szczególnie na ten moment. My też bardzo czekamy’’, wyznała aktorka w rozmowie z „Faktem’’.

Gwiazda ma pewne obawy. Warnke zdaje sobie sprawę, że nie jest w takiej samej sytuacji jak 20-letnie kobiety, które planują zajść w ciążę.

Obawiam się oczywiście o stan mojego zdrowia i zadaję sobie pytanie czy to się uda. Dzisiaj kobiety mają bardzo ciężko z zajściem w ciążę, z jej utrzymaniem... Przy moich 40 latach to temat nacechowany ryzykiem. Nie mam takiej swobody jak 20-latka, która po prostu zachodzi się w ciążę’’, skwitowała Warnke.

Zobacz też: Kasia Warnke i Piotr Stramowski seksowniejsi niż Jamie Dornan i Dakota Johnson! Zobacz film VIVY!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.