Katarzyna Warnke, Piotra Stramowski, VIVA! 2016, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Warnke o ciąży: „Przy moich 40 latach to temat nacechowany ryzykiem’’

Damian Duda 20 czerwca 2017 06:00
Katarzyna Warnke, Piotra Stramowski, VIVA! 2016, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Paradoksalnie, oddając siebie, ale tak NA PRAWDĘ oddając siebie drugiej osobie, dostajemy to, czego chcieliśmy, czego pragnęliśmy, choć oczywiście troszeczkę w innej formie. Warunkiem jest natomiast obopólne zaufanie’’, wyznał Piotr Stramowski w rozmowie z Beatą Nowicką dla VIVY!.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski są jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Ich relacja intryguje wiele osób. To, co łączy dwójkę aktorów, jest czymś więcej niż zwykłym uczuciem. To również wspólna pasja, która sprawia, że związek tej dwójki jest jeszcze ciekawszy.

Przeczytaj też: „Strzelamy do jednej bramki". Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski w elektryzującej sesji zdjęciowej

Katarzyna Warnke — ciąża

Wielu fanów aktorskiej pary zastanawia się, kiedy powiększy się ich rodzina. Katarzyna Warnke jest jednak nieco bardziej ostrożna w snuciu planów.

Oczywiście czuję ze strony rodziców Piotrka mocną zachętę dotyczącą mojego zajścia w ciążę. Faktycznie czekają szczególnie na ten moment. My też bardzo czekamy’’, wyznała aktorka w rozmowie z „Faktem’’.

Gwiazda ma pewne obawy. Warnke zdaje sobie sprawę, że nie jest w takiej samej sytuacji jak 20-letnie kobiety, które planują zajść w ciążę.

Obawiam się oczywiście o stan mojego zdrowia i zadaję sobie pytanie czy to się uda. Dzisiaj kobiety mają bardzo ciężko z zajściem w ciążę, z jej utrzymaniem... Przy moich 40 latach to temat nacechowany ryzykiem. Nie mam takiej swobody jak 20-latka, która po prostu zachodzi się w ciążę’’, skwitowała Warnke.

Zobacz też: Kasia Warnke i Piotr Stramowski seksowniejsi niż Jamie Dornan i Dakota Johnson! Zobacz film VIVY!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.