Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, sesja Viva!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Kasia Warnke i Piotr Stramowski pokazali intymne zdjęcie. Część internautów jest oburzona!

Para chciała zachęcić do większej otwartości...

Rafał Kowalski 9 czerwca 2020 10:59
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, sesja Viva!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Katarzyna Warnke i jej mąż Piotr Stramowski nigdy nie bali się mówić w mediach na tematy odważne czy kontrowersyjne. Aktorka bez ogródek opowiadała o cieniach późnego macierzyństwa, poznawaniu swojego ciała czy nagości. Teraz gwiazda i jej partner wzięli udział w najnowszej kampanii znanych prezerwatyw. Niestety zamiast skupić się na ważnym przesłaniu, część fanów pary odebrała akcję jako niesmaczną…

Zdjęcie Kasi Warnke i Piotra Stramowskiego z prezerwatywami – skrajne opinie

Głośni w łóżku to kampania jednej z marek produkujących prezerwatywy, która ma zachęcić Polaków do rozmawiania w związkach o swoich potrzebach seksualnych. Dla wielu par to wciąż bariera nie do przejścia, a przecież dobra komunikacja może przekładać się na większe zadowolenie ze wspólnie spędzanych intymnie chwil.

Do tego samego namówić chcieli Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, którzy na swoich Instagramach zamieścili zdjęcia wykonane na łóżku pośród miękkich kocy… „Bez owijania w bawełnę? A może trochę jedwabiu? Kocham ten temat, szczególnie z moim mężem, kiedy mamy w końcu chwilę dla siebie... A więc: Let’s talk about sex. W Dzień Seksu zróbmy sobie coś miłego - poczujmy się przy sobie bezpieczni, pogadajmy o tym, co dla nas jest ważne, co lubimy, o czym marzymy... Taka moja propozycja. Co Wy na to?”, zapytała 7 czerwca fanów Kasia Warnke. Piotr Stramowski opatrzył fotografię innym podpisem. „Trzeba odwagi i atmosfery prawdziwej intymności, żeby móc rozmawiać o swoich potrzebach i marzeniach. Jednak moim zdaniem warto. I namawiam Was do tego. To może być naprawdę piękny wstęp...”, obiecał aktor.

I choć wiele osób zgodziło się w komentarzach z gwiazdami, to znaleźli się i tacy, dla których promocja prezerwatyw i kampanii dotyczącej mówienia partnerowi o swoich potrzebach to coś niesmacznego. „Ideologie do wszystkiego można sobie domówić, nawet można próbować wmówić ludziom, że to nie dla kasy”, „Sex uprawia się, a nie pisze o nim” czy „Za kasę wszystko da się tu pokazać”, to tylko niektóre komentarze, które pojawiły się pod zdjęciami Kasi Warnke i Piotra Stramowskiego.

A Wy jak oceniacie intencje gwiazd? Czy krytyka kampanii nie pokazuje jeszcze dobitniej, że akcja tego typu jest nam potrzebna? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Piotr Stramowski (@piotrstramowski_official)

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, VIVA! luty 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?