Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, sesja Viva!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Kasia Warnke i Piotr Stramowski pokazali intymne zdjęcie. Część internautów jest oburzona!

Para chciała zachęcić do większej otwartości...

Rafał Kowalski 9 czerwca 2020 10:59
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, sesja Viva!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Katarzyna Warnke i jej mąż Piotr Stramowski nigdy nie bali się mówić w mediach na tematy odważne czy kontrowersyjne. Aktorka bez ogródek opowiadała o cieniach późnego macierzyństwa, poznawaniu swojego ciała czy nagości. Teraz gwiazda i jej partner wzięli udział w najnowszej kampanii znanych prezerwatyw. Niestety zamiast skupić się na ważnym przesłaniu, część fanów pary odebrała akcję jako niesmaczną…

Zdjęcie Kasi Warnke i Piotra Stramowskiego z prezerwatywami – skrajne opinie

Głośni w łóżku to kampania jednej z marek produkujących prezerwatywy, która ma zachęcić Polaków do rozmawiania w związkach o swoich potrzebach seksualnych. Dla wielu par to wciąż bariera nie do przejścia, a przecież dobra komunikacja może przekładać się na większe zadowolenie ze wspólnie spędzanych intymnie chwil.

Do tego samego namówić chcieli Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, którzy na swoich Instagramach zamieścili zdjęcia wykonane na łóżku pośród miękkich kocy… „Bez owijania w bawełnę? A może trochę jedwabiu? Kocham ten temat, szczególnie z moim mężem, kiedy mamy w końcu chwilę dla siebie... A więc: Let’s talk about sex. W Dzień Seksu zróbmy sobie coś miłego - poczujmy się przy sobie bezpieczni, pogadajmy o tym, co dla nas jest ważne, co lubimy, o czym marzymy... Taka moja propozycja. Co Wy na to?”, zapytała 7 czerwca fanów Kasia Warnke. Piotr Stramowski opatrzył fotografię innym podpisem. „Trzeba odwagi i atmosfery prawdziwej intymności, żeby móc rozmawiać o swoich potrzebach i marzeniach. Jednak moim zdaniem warto. I namawiam Was do tego. To może być naprawdę piękny wstęp...”, obiecał aktor.

I choć wiele osób zgodziło się w komentarzach z gwiazdami, to znaleźli się i tacy, dla których promocja prezerwatyw i kampanii dotyczącej mówienia partnerowi o swoich potrzebach to coś niesmacznego. „Ideologie do wszystkiego można sobie domówić, nawet można próbować wmówić ludziom, że to nie dla kasy”, „Sex uprawia się, a nie pisze o nim” czy „Za kasę wszystko da się tu pokazać”, to tylko niektóre komentarze, które pojawiły się pod zdjęciami Kasi Warnke i Piotra Stramowskiego.

A Wy jak oceniacie intencje gwiazd? Czy krytyka kampanii nie pokazuje jeszcze dobitniej, że akcja tego typu jest nam potrzebna? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Piotr Stramowski (@piotrstramowski_official)

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, VIVA! luty 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.