Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

3 / 7
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM

Piotr Stramowski Myśmy nasz związek faktycznie zaczęli od tyłu, od wyniszczającego czteroletniego toksycznego małżeństwa, gdzie ludzie nie potrafią się już dogadać, a kiedyś potrafili, i mają się dość. Przez pierwszy tydzień godzinami siedzieliśmy w ciasnym samochodzie, bo tam kręciliśmy ważne zdjęcia. Atmosfera potrzasku, osaczenia, duszności była cholernie stresująca. I realistyczna. Między ujęciami musieliśmy podtrzymywać te stany, więc byliśmy kompletnie wyeksploatowani psychicznie i emocjonalnie.

Katarzyna Warnke Dlatego postanowiliśmy sobie, że na planie w ogóle się nie dotykamy, nie okazujemy jakichkolwiek czułych gestów, które zdradziłyby, że jesteśmy parą, choć już byliśmy razem, kiedy zaczęły się zdjęcia do filmu. 

Piotr Stramowski I rzeczywiście większość ekipy nic nie wiedziała. 

Katarzyna Warnke Ciekawy był moment, jak po zdjęciach wróciliśmy do Warszawy, do mojego domu, bo każde z nas mieszkało osobno, i rano zrobiliśmy sobie śniadanie. Nagle poczuliśmy, że jest dziwnie. Dziwnie i obco. Że my się właściwie nie znamy. Odważyłam się powiedzieć to Piotrkowi, a on szybko odpowiedział, że czuje dokładnie to samo. 

 

Polecamy: Katarzyna i Piotr po raz pierwszy razem jako para - o różnicy wieku i temperamentów.

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.