Olga Figaszewska 2 stycznia 2017 20:15
1/6
Kinga Rusin, Katarzyna Sokołowska
Copyright @Instagram/Kinga Rusin, Katarzyna Sokołowska
1/6

O prawdziwą przyjaźń w show-biznesie jest dość trudno. Kinga Rusin i Katarzyna Sokołowska udowadniają, że jest to możliwe. Swoją relację pielęgnują od wielu lat.

 

Zobacz też: Tak Kinga Rusin odpoczywa w Argentynie. Te widoki zapierają dech w piersiach!

 

Koniec roku dla Kingi Rusin był bardzo intensywny. Aktualnie przebywa w Argentynie, gdzie nagrywa kolejne odcinki programu „Agent-Gwiazdy”, który pojawi się już wiosną w ramówce TVN. Dziennikarka spędziła po raz pierwszy z dala od rodziny. Kasia Sokołowska odwiedziła przyjaciółkę w Argentynie, by ta nie spędzała świątecznego okresu i Sylwestra w samotności. Razem podziwiają zapierające dech w piersiach widoki.

 

„Dzielić z przyjaciółką takie przeżycia, wspólne pasje a nawet ... gust😜💙❤️, bezcenne”! - napisała na Instagramie Kinga Rusin.

 

Polecamy też: Dziś finał Top Model! A my zajrzeliśmy do garderoby jurorki programu, Katarzyny Sokołowskiej!

 

Przyjaźń od wielu lat

Zarówno Kinga Rusin jak i Katarzyna Sokołowska są aktywne zawodowo. Jednak w tym całym medialnym szumie, znajdują czas dla siebie. Razem spędzają wolny czas, robią zakupy. Łączy ich wspólna pasja do mody i jazdy konnej. To nie pierwszy raz kiedy wspólnie spędzają Sylwestra. W 2015 roku zorganizowały ognisko i w sportowych ubraniach powitały Nowy Rok w Zakopanem.

 

Zobacz galerię zdjęć!

 

Przeczytaj też: Kinga Rusin wyruszyła z „Agentem” do Argentyny i już podbiła Instagrama. Zobacz wyjątkowe zdjęcia

 

 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.