Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki, VIVA! czerwiec 2009
Fot. Michał Dembiński
EXCLUSIVE

TYLKO U NAS! Katarzyna Skrzynecka ma poważne problemy finansowe? Gwiazda dosadnie o swojej sytuacji

Konrad Szczęsny 30 czerwca 2017 10:15
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki, VIVA! czerwiec 2009
Fot. Michał Dembiński

W ostatnich dniach pojawiły się sensacyjne doniesienia, jakoby Katarzyna Skrzynecka miała poważne problemy finansowe. Pretekstem do takich insynuacji był status, który aktorka i piosenkarka umieściła na swoim Facebooku a dotyczył on wakacyjnych planów. „Ciuła mami, ciuła tati i ciuła starsza siostra - DO ROBOTY W WAKACJE Z SOBOTAMI I NIEDZIELAMI WŁĄCZNIE I NIE MA DŁUGIEGO WEEKENDU!”. Czy to zwiastun problemów finansowych gwiazdy? – Prawdą jest, że w tym roku chcemy z mężem i córką odwiedzić Grecję, a dokładniej Kretę oraz po raz pierwszy Kefalonię – zwierzyła się nam Katarzyna Skrzynecka.

Polecamy też: Katarzyna Skrzynecka przez lata przeszła dużą metamorfozę. Jak się zmieniała?

Katarzyna Skrzynecka o problemach finansowych

Medialne zamieszanie rozpoczęło się, gdy aktorka i piosenkarka zamieściła na portalu społecznościowym
w połowie czerwca humorystyczny wpis następującej treści.

„KEFALONIA ... tej greckiej wyspy jeszcze nigdy nie odwiedziliśmy ... Zatem jest motywacja na wakacje w pracy!!! Ciuła mami, ciuła tati i ciuła starsza siostra - DO ROBOTY W WAKACJE Z SOBOTAMI I NIEDZIELAMI WŁĄCZNIE I NIE MA DŁUGIEGO WEEKENDU ! Mami zasuwa codzień spektakle w teatrze , w weekendy po 2 dziennie, tati treningi personalne i rehabilitacyjne w fitnessclub, siostra 10 godzin dziennie dorabia do stypendium w cafe/restauracji lub w sklepie w Galerii ... NA WYPRAWĘ TRZA ZAROBIĆ 👍👍👍☉☉☉☉ DAMY RADĘ” (pisownia oryginalna).

Jurorka programu „Twoja twarz brzmi znajomo” zwierzyła się nam, że jej status na Facebooku został źle zrozumiany przez media.

– Artykuł, który ukazał się w jednym z dwutygodników, to stek bzdur i moje słowa zostały w sposób oczywisty zmanipulowane. Owszem, planujemy z mężem i córką spędzić wakacje w Grecji, a dokładniej na Krecie – jak co roku. Postanowiliśmy jednak odwiedzić również Kefalonię: wyspę, na której do tej pory nie byliśmy i dlatego zamieściłam żartobliwy wpis na Facebooku, że będziemy musieli na ten cel odłożyć więcej pieniędzy. To naturalna kolej rzeczy, że jeśli człowiek chce w wakacje zwiedzić dodatkowe miejsca i potrzebuje dodatkowej gotówki, musi więcej pracować. Nie widzę w tym niczego dziwnego, a już na pewno informacje, że borykam się z problemami finansowymi i muszę zaciskać pasa, żeby pozwolić sobie na wyjazd na wakacje, są po prostu śmieszne i nieprawdziwe. Poza tym, jeśli człowiek ma cel, taki jak zarobienie pieniędzy na dodatkowe atrakcje w czasie urlopu, motywacja do pracy jest inna i chętniej poświęca się czas na zawodowe zobowiązania  – mówi wzburzona Katarzyna Skrzynecka w rozmowie z viva.pl

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka: "Na kolejne dziecko jest już za późno". Zobacz jej piękne zdjęcia z córeczką

Katarzyna Skrzynecka o wakacjach w Grecji i programie „Twoja twarz brzmi znajomo”

Gwiazda dodała również, że mimo urlopu, który spędzi z rodziną we wrześniu w Grecji, nie zamierza rezygnować do końca z pracy.

– Obecnie gram dużo spektakli w teatrze, już niedługo ruszą prace nad kolejną edycją programu „Twoja twarz brzmi znajomo” – próby wokalne, kostiumowe etc. Mimo że we wrześniu wyjedziemy z rodziną na urlop, jeśli zajdzie taka potrzeba, będę starała się pogodzić to ze zobowiązaniami zawodowymi i będę przylatywać do Polski na spektakle bądź plan programu – wyjaśniła nam Katarzyna Skrzynecka. 

Polecamy też: Słońce, śnieg i narty. Katarzyna Skrzynecka wie, dokąd uciec na ferie. A jej córka to wykapana mama!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.