Z ŻYCIA GWIAZD

Katarzyna Skrzynecka spędza bajkowe wakacje w Grecji! Zabrała na nie rodzinę i przyjaciół

Niesamowite krajobrazy, wyborne jedzenie, ciepła woda i plaże...

Olga Figaszewska 5 września 2018 12:55

Grecję traktuje jak swój drugi dom. Katarzyna Skrzynecka od lat spędza tam wakacje i nie ukrywa swojej miłości do tych malowniczych zakątków. Nic dziwnego, że właśnie tam z całą rodziną i przyjaciółmi postanowiła pożegnać lato.

Greckie wakacje Katarzyny Skrzyneckiej

Z Grecją wiążą się dla niej niezapomniane wspomnienia. To tu w 2009 roku Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki wzięli ślub cywilny. Dlatego wspólnie uwielbiają powracać pamięcią do tych chwil. Aktorka uwielbia spędzać wakacje z rodziną w tym śródziemnomorskim kraju. W tym roku towarzyszyła jej również kilkunastoosobowa grupka przyjaciół!

„Sierpień odsłużony w teatrze i w Studio Polsat 👍Jest szansa na GRECKIE POŻEGNANIE LATA 💙💙💙 Jak co roku ☉ Witaj grecki domku ☉☉☉18 osób z nami 😎🐚💙🐙🐠 ambitny plan 👍 Ugościmy, nakarmimy, napoimy, pozwiedzamy 👍 CARPE DIEM ”, napisała kilka dni temu.

Jak się okazuje gwiazda musiała na jeden dzień przerwać urlop. W Warszawie czekały na nią kolejne zobowiązania. Zaraz po realizacji jednego z odcinków Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Katarzyna Skrzynecka szybko wróciła do Grecji.

Patrząc na zdjęcia, które aktorka zamieszcza na swoim Instagramie, spędza cudowne chwile w towarzystwie najbliższych jej osób! Niesamowite krajobrazy, wyborne jedzenie, ciepła woda i plaże... Czego chcieć więcej? 

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.