Weronika Kostyra 9 czerwca 2017 07:30
1/7
Katarzyna Skrzynecka
Copyright @East News
1/7

 

Katarzyna Skrzynecka to aktorka teatralna, choć znana jest przede wszystkim jako jurorka w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz była prowadząca „Tańca z gwiazdami”. Ma na koncie role w filmach, teatrach i serialach, nagrała sześć albumów muzycznych, zajmowała się także dubbingiem, ale zawsze na pierwszym miejscu stawia rodzinę – córke Alikię Ilię i męża Marcina Łopuckiego.

 

Jako aktorka zadebiutowała w filmie „Pewnego letniego dnia” w 1985 roku. Pięć lat później rozpoczęła się jej kariera muzyczna, kiedy wygrała konkurs Debiuty na XXVII Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, wykonując „Spacer w chmurach” Włodzimierza Korcza.

 

Metamorfoza Katarzyny Skrzyneckiej

Jak Katarzyna Skrzynecka zmieniała się przez lata? Zdarzało się, że jej styl był krytykowany. Na szczęście aktorka nie przejmuje się tym i ma wobec siebie duży dystans. Co powiedziała VIVE! Na ten temat?

 

Katarzyna Skrzynecka: Dziś jestem dumna z tego, że nie dałam się sprowokować dziennikarzom. Nie wyobrażasz sobie, jak trudno czasem powściągnąć się od riposty. Chwilami musiałam zagryzać zęby tak mocno, że o mało nie popękały.

 

– Kto Cię nauczył dystansu do życia?

Katarzyna Skrzynecka: Wszystkie doświadczenia, jakie się w życiu przeszło, przynoszą ci z czasem uspokojenie i zdystansowanie. Taka dojrzałość to także odporność na różne przeciwności losu. Presja, napinanie się, że coś musisz za wszelką cenę, przynosi często odwrotny skutek.

 

A co powiedziała o upływie czasy i zachowaniu dobrej formy po 40-tce?

Katarzyna Skrzynecka: „Na zdjęciach nie muszę wyglądać jak słodka, wygładzona lala, odmłodzona graficznie o 20 lat. Sztuką jest tak o siebie zadbać jako 40-latka, by grafik nie musiał wycinać ci połowy figury”.

 

Zapraszamy do galerii!

 

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka: "Na kolejne dziecko jest już za późno". Zobacz jej piękne zdjęcia z córeczką

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…