Kasia Pakosińska, Irakli Basilaszwili
Fot. Instagram Kasi Pakosińskiej
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Pakosińska poznała męża, gdy była w niebezpieczeństwie. Mężczyzna uratował jej życie

Miłość przyszła do nich nagle i... niespodziewanie

Rafał Kowalski 12 marca 2022 08:54
Kasia Pakosińska, Irakli Basilaszwili
Fot. Instagram Kasi Pakosińskiej

Kilka lat temu Katarzyna Pakosińska poznała swojego księcia z bajki. Okazuje się, że pomogło im się poznać przeznaczenie. Gruziński dziennikarz, Irakli Basilaszwili, nie tylko zauroczył Kasię, ale także... uratował jej życie! Ich uczucie błyskawicznie rozkwitło, a od 2017 roku tworzą szczęśliwe małżeństwo i są wzorem pary idealnej. W tym roku obchodzić będą piątą rocznicę ślubu. Jaka jest historia ich znajomości?

Jak poznali się Kasia Pakosińska i Irakli Basilaszwili?

Kilka lat temu artystka kabaretowa udała się w kolejną podróż do swojej ukochanej Gruzji. Niestety pewnego dnia bardzo źle się poczuła, a lekarz u którego była podał jej niewłaściwe leki. Te doprowadziły do zapaści, którą satyryczka przeszła w hotelowym pokoju. Przechodzący obok Irakli Basilaszwili zaniepokoił się dziwnymi odgłosami i wyważył drzwi, za którymi Katarzyna Pakosińska walczyła o życie. „Sparaliżowało mnie. Nie mogłam chodzić, mówić”, wspominała później ulubienica widzów. „Gdyby nie jego interwencja, stanęłoby mi serce”, dodała w magazynie Kobieta i życie.

Gruzin zachował się bardzo spokojnie i przystąpił do reanimacji. Ta pomogła Kasi Pakosińskiej i uratowała jej zdrowie i życie. Od tego momentu para pozostała nierozłączna. Już na lotnisku, przed odlotem do Polski, gwiazda dała mężczyźnie znak, że jest dla niej kimś wyjątkowym. Dziennikarz został przez Polkę pocałowany. „Ika chyba w tym momencie zakochał się we mnie na amen”, mówiła Katarzyna Pakosińska.

Drugiego stycznia 2017 roku w Tibilisi Gruzin oświadczył się naszej gwieździe. To wyjątkowa data, ponieważ  w kraju leżącym między łańcuchami Kaukazu, obchodzi się wtedy Dzień Przeznaczenia. Jeszcze tego samego roku para wzięła ślub oraz świętowała wyjście za mąż tygodniowym weselem. Co zachwyciło gwiazdę w ukochanym? Okazuje się, że jest on księciem… „Szlachetnością, męskością, zaradnością, poczuciem humoru. Oprócz tego jest dumny, honorowy, dotrzymujący słowa, prawdomówny i szczery. Może to dlatego, że w jego żyłach płynie błękitna krew?”, zastanawiała się w mediach artystka kabaretowa. Dziś małżonkowie mieszkają w Polsce i cenią sobie swoją prywatność.

Czytaj także: Tadeusz Łysiak związał się z córką znanej aktorki. Ukochana reżysera poszła w ślady mamy

Kasia Pakosińska, Irakli Basilaszwili
Fot. Instagram Kasi Pakosińskiej
Kasia Pakosińska i Irakli Basilaszwili, Instagram/@katarzyna.pakosinska.official

Trzecia rocznica ślubu Katarzyny Pakosińskiej i jej męża

W 2020 roku, z okazji trzeciej rocznicy ślubu – skórzanej – gwiazda opublikowała w sieci piękny wiersz.

„Piękno skryło się w tęczy,
Wolność w podmuchach wiatru,
Wierność między obłokami,
Rozsądek wbił się głęboko w Ziemię,
Dobroć skryła się w ludzkich oczach,
A miłość?
Miłość długo szukała swojego miejsca na Ziemi.
I znalazła je....w Naszych sercach ", czytamy na Instagramie.

W serwisie opublikowano wówczas nieznane dotąd zdjęcia ze ślubu pary. Nowożeńcy przepięknie się na nich prezentowali!

W tym roku Katarzyna Pakosińska Irakli Basilaszwili będą obchodzili piątą rocznicę ślubu. Na swoje profile często wrzucają wspólne zdjęcia po których widać, jak bardzo są w sobie zakochani. Prawda, że do siebie pasują?  

Sprawdź również: Maria Pakulnis i Krzysztof Zaleski: to była miłość od pierwszego wejrzenia

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.