Kasia Pakosińska, Irakli Basilaszwili
Fot. Instagram Kasi Pakosińskiej
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Pakosińska poznała męża, gdy była w niebezpieczeństwie. Mężczyzna zaczął ją reanimować

Para obchodzi 3. rocznicę ślubu

Rafał Kowalski 20 sierpnia 2020 15:55
Kasia Pakosińska, Irakli Basilaszwili
Fot. Instagram Kasi Pakosińskiej

Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilaszwili tworzą szczęśliwy związek już od trzech lat. Miłość musiała być im pisana, bo ich pierwsze spotkanie było totalnie przypadkowe. Gruziński dziennikarz nie tylko spodobał się polskiej gwieździe, ale i uratował jej życie!

Jak poznali się Kasia Pakosińska i Irakli Basilaszwili?

Kilka lat temu artystka kabaretowa udała się w kolejną podróż do swojej ukochanej Gruzji. Niestety pewnego dnia bardzo źle się poczuła, a lekarz u którego była podał jej niewłaściwe leki. Te doprowadziły do zapaści, którą satyryczka przeszła w hotelowym pokoju. Przechodzący obok Irakli Basilaszwili zaniepokoił się dziwnymi odgłosami i wyważył drzwi, za którymi Katarzyna Pakosińska walczyła o życie. „Sparaliżowało mnie. Nie mogłam chodzić, mówić”, wspominała później ulubienica widzów. „Gdyby nie jego interwencja, stanęłoby mi serce”, dodała w magazynie Kobieta i życie.

Gruzin zachował się bardzo spokojnie i przystąpił do reanimacji. Ta pomogła Kasi Pakosińskiej i uratowała jej zdrowie i życie. Od tego momentu para pozostała nierozłączna. Już na lotnisku, przed odlotem do Polski, gwiazda dała mężczyźnie znak, że jest dla niej kimś wyjątkowym. Dziennikarz został przez Polkę pocałowany. „Ika chyba w tym momencie zakochał się we mnie na amen”, mówiła Katarzyna Pakosińska.

Drugiego stycznia 2017 roku w Tibilisi Gruzin oświadczył się naszej gwieździe. To wyjątkowa data, ponieważ  w kraju leżącym między łańcuchami Kaukazu, obchodzi się wtedy Dzień Przeznaczenia. Jeszcze tego samego roku para wzięła ślub oraz świętowała wyjście za mąż tygodniowym weselem. Co zachwyciło gwiazdę w ukochanym? Okazuje się, że jest on księciem… „Szlachetnością, męskością, zaradnością, poczuciem humoru. Oprócz tego jest dumny, honorowy, dotrzymujący słowa, prawdomówny i szczery. Może to dlatego, że w jego żyłach płynie błękitna krew?”, zastanawiała się w mediach artystka kabaretowa. Dziś małżonkowie mieszkają w Polsce i cenią sobie swoją prywatność.

Trzecia rocznica ślubu Katarzyny Pakosińskiej i jej męża

Wczoraj z okazji kolejnej rocznicy ślubu – skórzanej – gwiazda opublikowała w sieci piękny wiersz.

„Piękno skryło się w tęczy,
Wolność w podmuchach wiatru,
Wierność między obłokami,
Rozsądek wbił się głęboko w Ziemię,
Dobroć skryła się w ludzkich oczach,
A miłość?
Miłość długo szukała swojego miejsca na Ziemi.
I znalazła je....w Naszych sercach ", czytamy na Instagramie.

W serwisie opublikowano też nieznane dotąd zdjęcia ze ślubu pary. Prawda, że do siebie pasują? 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.