O TYM JEST GŁOŚNO

Dziennikarka TVN została uwięziona na morzu! Prosi o modlitwę

Internauci są poruszeni jej relacją

Konrad Szczęsny 30 listopada 2018 12:15
Katarzyna Olubińska, dziennikarka Dzień Dobry TVN, została uwięziona na morzu przez sztorm
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Ta podróż zakończyła się dla niej koszmarem. Dziennikarka Dzień Dobry TVN, Katarzyna Olubińska, została uwięziona przez sztorm na morzu! Zamieściła w sieci wstrząsający wpis, w którym prosi swoich fanów o modlitwę i opisuje dramatyczną sytuację, w której się znalazła.

Katarzyna Olubińska została uwięziona przez sztorm na morzu. Dziennikarka apeluje o modlitwę

Dziennikarka, która niedawno przeprowadzała wywiad z Anną Lewandowską i autorka bloga oraz książki Bóg w wielkim mieście, znalazła się w sytuacji zagrażającej jej życiu. Przez szalejący sztorm statek, na którym się znajduje, nie może wpłynąć do portu! Katarzyna Olubińska szczegółowo opisała całe zdarzenie na swoim Facebooku.

„Jestem uwięziona przez sztorm na morzu u wybrzeży Szwecji na polskim promie razem z innymi pasażerami. Mieliśmy dopłynąć dziś o 12 w południe ale wiemy już, że przynajmniej do jutra do 12 to się nie uda. Tkwimy na morzu pośrodku szalejącego sztormu. Módlcie się nas o bezpieczny powrót. Ufam Bogu, że wrócimy bezpiecznie do domu”, podkreśliła z mocą we wpisie, który zamieściła na Facebooku wczoraj.

Internauci wspierają Katarzynę Olubińską

Poruszeni internauci przejęli się sytuacją, w której znalazła się Katarzyna Olubińska i zapewnili ją o swoim wsparciu.

„Modlimy się za ciebie”, „dopłyńcie bezpiecznie, trzymaj się dzielnie Kasiu, wspieram!!”, „Bezpiecznego powrotu do domu 🙏❤️”, piszą poruszeni.

Miejmy nadzieję, że cała sytuacja skończy się szczęśliwie dosyć szybko!  

Katarzyna Olubińska, dziennikarka Dzień Dobry TVN, została uwięziona na morzu przez sztorm
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Wideo

Podjęliśmy wyzwanie #1TBChallenge!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.