Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax
O TYM SIĘ MÓWI

„Całe życie sądziłam, że zdrady nie wybaczę, no i proszę - wybaczyłam”

Katarzyna Nosowska o miłości i życiowej rewolucji

Olga Figaszewska 25 kwietnia 2019 18:51
Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax

Na każdym kroku udowadnia, że jeśli czegoś pragniemy to możemy osiągnąć swój cel, a z każdej sytuacji uda się wyjść obronną ręką.  Jej ostatnie projekty to pewnego rodzaju manifesty, z których każda kobieta może czerpać inspirację i motywację do działania. Książka okazała się bestsellerem, solowa płyta zawładnęła sercami jej słuchaczy. Skąd Katarzyna Nosowska czerpie energię, by nieść dalej pozytywny przekaz? W końcu los nie był dla niej łaskawy. W najnowszym wywiadzie gwiazda opowiedziała o życiowej rewolucji, miłości i  zdradzie, a także sztuce wybaczenia.

Katarzyna Nosowska o rewolucji w swoim życiu

Katarzyna Nosowska dopiero niedawno zdecydowała się postawić na swoim. Odrzuciła w kąt obawy, pożegnała się z schematami, które przez lata jej towarzyszyły. Dziś jest szczęśliwa i ma odwagę mówić o tym, co czuje. Jest silna i gotowa do działania, wysyłając w świat pozytywny przekaz. Nie zawsze tak było. Za artystką stoją trudne życiowe doświadczenia, które są jej niesamowitą siłą. Katarzyna Nosowska nauczyła się przekuwać porażki i potknięcia w pozytywne działanie. W najnowszym wywiadzie dla Twojego Stylu, wokalistka opowiedziała o rewolucji w swoim życiu. 

,,Jeśli w relacji ze światem przyjmujemy pozycję ofiary, to świat nas w taki sposób odbiera. Przećwiczyłam to na własnej skórze", wyznaje w rozmowie z Agnieszką Litorowicz-Siegert. 

Nadszedł czas, w którym zrozumiała, że musi coś w swoim życiu zmienić. ,,Mniej więcej dwa lata temu obudziłam się ze świadomością: kurczę, niby mam dobre zajęcie, niby coś tam w garść chwyciłam, a przecież praktycznie całe życie przeżyłam, zabiegając o aprobatę innych - tak mało wiary w sienie miałam, tak miską samoocenę. Byłam dla siebie niedobra, źle o sobie mówiłam, wręcz wyszydzałam siebie", zwierza się artystka w rozmowie z Twoim Stylem.

Miało to związek z sytuacją finansową i rodzinną. Lęk wyrządził jej najwięcej szkód. ,,Było kilka długich lat, kiedy po prostu bałam się przyszłości. W końcu uświadomiłam sobie, że powinnam ten lęk przepracować i pozbyć się go", mówi w wywiadzie. 

Katarzyna Nosowska ceni ten moment kiedy dojrzała do tego, by w końcu zadbać o siebie.  ,,Myślę, że o dojrzałości świadczy uczciwe przyglądanie się temu, co się przeszło. Ja wiem, z czego jestem dumna, a z czego nie jestem. (...) Nie mówię: byłam wspaniała i wszystkowiedząca. Jestem daleko od drzwi z napisem ,,oświecenie', ale cieszy mnie, że chcę tam dojść. Chcę się rozwijać", mówi Agnieszce Litorowicz-Siegert.

Osobiste wyznania Katarzyny Nosowskiej brzmią w jej twórczości. Na płycie Basta znajdują się jest i ból, i cierpienie, strach. To ostateczne pożegnanie z okresem w życiu, który jest już za nią. Chociaż zdarzają jej się gorsze momenty. Jak każdemu z nas.

Katarzyna Nosowska o zdradzie

Dziś jest szczęśliwą mamą, żoną i artystką. Niedawno wyszła za mąż po 18 latach związku! To dla niej wyjątkowe wydarzenie.  Cicha uroczystość odbył się w Las Vegas. Ale żeby się to wydarzyło wraz z ukochanym,  Pawłem Krawczykiem przeszli przez poważny kryzys, prawdziwy egzamin. ,,Całe życie sądziłam, że zdrady nie wybaczę, no i proszę - wybaczyłam", komentuje gwiazda. 

,,Musiałam się zastanowić, czy chcę pompować urazę, złość, gniew. Tym bardziej że te emocje najbardziej zakażały mnie. (...) Ja mogłam zobaczyć, co to jest miłość w najprawdziwszej odsłonie. Zrozumiałam, że parter jest darem także dlatego, że stawia przed nami wyzwania. Postanowiłam zaufać. Paradoks - zaufać komuś, kto mnie psychiczni przenicował tak, jak nikt dotąd. Uważam, że to jest piękna opowieść o miłości", zwierza się Katarzyna Nosowska w Twoim Stylu. Jako małżeństwo kreują wspólną przyszłość. Artystka zdradziła, że jej szczęście nie skończyłoby się wraz z końcem relacji. Wie, że przetrwa i nie oczekuje już od miłości poczucia bezpieczeństwa i obietnic. 

,,Po tym, co przeszliśmy, oboje mamy świadomość, że nie jesteśmy razem z przymusu. Jesteśmy, bo chcemy. (...) Nie napinam się, że ślub to gwarancja. Sobie też daję prawo do stwierdzenia: Oto nasz wspólny spacer przez życie się skończył To jest niesamowicie ożywcze, mnie oswobodziło", zakończyła.  

Kasia Nosowska Na tłusto 2018
Fot. Kayax/Marlena Bielińska

Katarzyna Nosowska i Paweł Krawczyk

Katarzyna Nosowska i Paweł Krawczyk - historia miłości
Fot. Tomasz Urbanek, EAST NEWS

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?