Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska
Nowa Uroda Życia

„Miłość to trochę gra”. Czy naprawdę w to wierzy? Katarzyna Nosowska na okładce „Urody Życia”

JG 7 kwietnia 2016 14:15
Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska

Czy wiecie, że Katarzyna Nosowska pasjami czyta poradniki? Dzięki jednemu z nich wyprostowała swoje relacje z ojcem marynarzem. Co to była za książka?
„Radykalne wybaczanie” – ohydna okładka, słaby język, ale bardzo dużo zdań, które coś otwierają. Dotarło do mnie, że chcę żyć jak dorosła osoba, a nie wracać ciągle do przeszłości, która w relacji ojciec marynarz – córka bywa skomplikowana. Teraz nareszcie nasz układ jest taki jak należy - mówi Katarzyna Nosowska.
Po co jej te poradniki? Co mówi swojemu synowi o miłości? Jak minął jej ostatni rok? Przeczytacie w obszernym wywiadzie w nowej Urodzie Życia. A że Katarzyna Nosowska niezbyt często gości na łamach magazynów - majowy numer jest naprawdę wyjątkowy. W kioskach od 8 kwietnia!

Co jeszcze w majowej Urodzie Życia?

Agnieszka Maciąg i jej polskie superfoods na wiosnę. Magdalena Zawadzka wspomina swojego zmarłego 8 lat temu męża, Gustawa Holoubka. Szymon Majewski  o roli ojca. Co mówi Adam Nowak z zespołu Raz dwa trzy o miłości. A także duża dawka psychologii i moda na wiosnę.

 

Polecamy także: „Kupiłam sobie spodnie dwa rozmiary większe”. Agnieszka Maciąg o późnym macierzyństwie i płaskim brzuchu 46-latki. Wywiad z Urody Życia.

 

Katarzyna Nosowska na okładce Urody Życia.

Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.