Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska
Nowa Uroda Życia

„Miłość to trochę gra”. Czy naprawdę w to wierzy? Katarzyna Nosowska na okładce „Urody Życia”

JG 7 kwietnia 2016 14:15
Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska

Czy wiecie, że Katarzyna Nosowska pasjami czyta poradniki? Dzięki jednemu z nich wyprostowała swoje relacje z ojcem marynarzem. Co to była za książka?
„Radykalne wybaczanie” – ohydna okładka, słaby język, ale bardzo dużo zdań, które coś otwierają. Dotarło do mnie, że chcę żyć jak dorosła osoba, a nie wracać ciągle do przeszłości, która w relacji ojciec marynarz – córka bywa skomplikowana. Teraz nareszcie nasz układ jest taki jak należy - mówi Katarzyna Nosowska.
Po co jej te poradniki? Co mówi swojemu synowi o miłości? Jak minął jej ostatni rok? Przeczytacie w obszernym wywiadzie w nowej Urodzie Życia. A że Katarzyna Nosowska niezbyt często gości na łamach magazynów - majowy numer jest naprawdę wyjątkowy. W kioskach od 8 kwietnia!

Co jeszcze w majowej Urodzie Życia?

Agnieszka Maciąg i jej polskie superfoods na wiosnę. Magdalena Zawadzka wspomina swojego zmarłego 8 lat temu męża, Gustawa Holoubka. Szymon Majewski  o roli ojca. Co mówi Adam Nowak z zespołu Raz dwa trzy o miłości. A także duża dawka psychologii i moda na wiosnę.

 

Polecamy także: „Kupiłam sobie spodnie dwa rozmiary większe”. Agnieszka Maciąg o późnym macierzyństwie i płaskim brzuchu 46-latki. Wywiad z Urody Życia.

 

Katarzyna Nosowska na okładce Urody Życia.

Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.