Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax
URODA

Katarzyna Nosowska przeszła spektakularną metamorfozę i spełniła swoje marzenie!

„To zaskoczenie, gdy klientka zapisana dzisiaj na 10:00 o nazwisku Nosowska.... to ta KASIA NOSOWSKA!”

Weronika Kostyra 22 września 2019 07:44
Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax

Katarzyna Nosowska nie boi się zaskakiwać swoim scenicznym wizerunkiem, na co dzień jednak rzadko eksperymentuje z wyglądem. Tym bardziej zaskakująca jest jej ostatnia przemiana. Artystka zdecydowała się spełnić swoje marzenie o bardzo długich włosach, których nigdy wcześniej nie miała!

Katarzyna Nosowska w długich włosach

Wizyta Katarzyny Nosowskiej w warszawskim salonie była całkowitym zaskoczeniem dla obsługi. „To zaskoczenie, gdy klientka zapisana dzisiaj na 10:00 o nazwisku Nosowska.... to ta KASIA NOSOWSKA!”, napisali na swoim Instagramie. Okazało się, piosenkarka poprosiła o całkowitą metamorfozę. Zdecydowała się na przedłużenie włosów.

Wszystko wskazuje na to, że tym razem nie jest to peruka i wokalistka jest posiadaczką długich, ciemnych włosów. Musimy przyznać, że efekt jest spektakularny! Gwiazda wygląda teraz zupełnie inaczej. Zaskoczeni i zachwyceni są też fani, którzy w komentarzach stwierdzili, że długie włosy odmłodziły Katarzynę Nosowską.

Podoba Wam się ta przemiana?

Kasia Nosowska Na tłusto 2018
Fot. Kayax/Marlena Bielińska

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.