Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax
URODA

Katarzyna Nosowska przeszła spektakularną metamorfozę i spełniła swoje marzenie!

„To zaskoczenie, gdy klientka zapisana dzisiaj na 10:00 o nazwisku Nosowska.... to ta KASIA NOSOWSKA!”

Weronika Kostyra 22 września 2019 07:44
Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax

Katarzyna Nosowska nie boi się zaskakiwać swoim scenicznym wizerunkiem, na co dzień jednak rzadko eksperymentuje z wyglądem. Tym bardziej zaskakująca jest jej ostatnia przemiana. Artystka zdecydowała się spełnić swoje marzenie o bardzo długich włosach, których nigdy wcześniej nie miała!

Katarzyna Nosowska w długich włosach

Wizyta Katarzyny Nosowskiej w warszawskim salonie była całkowitym zaskoczeniem dla obsługi. „To zaskoczenie, gdy klientka zapisana dzisiaj na 10:00 o nazwisku Nosowska.... to ta KASIA NOSOWSKA!”, napisali na swoim Instagramie. Okazało się, piosenkarka poprosiła o całkowitą metamorfozę. Zdecydowała się na przedłużenie włosów.

Wszystko wskazuje na to, że tym razem nie jest to peruka i wokalistka jest posiadaczką długich, ciemnych włosów. Musimy przyznać, że efekt jest spektakularny! Gwiazda wygląda teraz zupełnie inaczej. Zaskoczeni i zachwyceni są też fani, którzy w komentarzach stwierdzili, że długie włosy odmłodziły Katarzynę Nosowską.

Podoba Wam się ta przemiana?

Kasia Nosowska Na tłusto 2018
Fot. Kayax/Marlena Bielińska

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.