Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax
URODA

Katarzyna Nosowska przeszła spektakularną metamorfozę i spełniła swoje marzenie!

„To zaskoczenie, gdy klientka zapisana dzisiaj na 10:00 o nazwisku Nosowska.... to ta KASIA NOSOWSKA!”

Weronika Kostyra 22 września 2019 07:44
Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax

Katarzyna Nosowska nie boi się zaskakiwać swoim scenicznym wizerunkiem, na co dzień jednak rzadko eksperymentuje z wyglądem. Tym bardziej zaskakująca jest jej ostatnia przemiana. Artystka zdecydowała się spełnić swoje marzenie o bardzo długich włosach, których nigdy wcześniej nie miała!

Katarzyna Nosowska w długich włosach

Wizyta Katarzyny Nosowskiej w warszawskim salonie była całkowitym zaskoczeniem dla obsługi. „To zaskoczenie, gdy klientka zapisana dzisiaj na 10:00 o nazwisku Nosowska.... to ta KASIA NOSOWSKA!”, napisali na swoim Instagramie. Okazało się, piosenkarka poprosiła o całkowitą metamorfozę. Zdecydowała się na przedłużenie włosów.

Wszystko wskazuje na to, że tym razem nie jest to peruka i wokalistka jest posiadaczką długich, ciemnych włosów. Musimy przyznać, że efekt jest spektakularny! Gwiazda wygląda teraz zupełnie inaczej. Zaskoczeni i zachwyceni są też fani, którzy w komentarzach stwierdzili, że długie włosy odmłodziły Katarzynę Nosowską.

Podoba Wam się ta przemiana?

Kasia Nosowska Na tłusto 2018
Fot. Kayax/Marlena Bielińska

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.