Katarzyna Nosowska, Uroda Życia, maj 2016 	Katarzyna Nosowska, Uroda Życia, maj 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Katarzyna Nosowska o życiu z alkoholikiem: „On musi chcieć sobie pomóc’’

Partner gwiazdy walczył z uzależnieniem!

VIVA! 6 czerwca 2018 19:30
Katarzyna Nosowska, Uroda Życia, maj 2016 	Katarzyna Nosowska, Uroda Życia, maj 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Katarzyna Nosowska udzieliła kontrowersyjnego wywiadu, w którym opowiedziała o życiu z osobą uzależnioną. Chorobie partnera zawdzięczam coś bezcennego: wiem już, czego nie chcę na pewno’’, podkreśliła gwiazda.

Katarzyna Nosowska o uzależnieniu partnera

To jest jej czas! Katarzyna Nosowska, która do tej pory znana była z rockowych brzmień, satyrycznymi filmikami podbiła Instagram. Zainspirowana mediami społecznościowymi napisała książkę o przewrotnym tytule A ja żem jej powiedziała, która okazała wydawniczym hitem.

Mimo że wokalistka niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, na łamach Tygodnika Powszechnego zdecydowała na bardzo intymne wyznanie. Gwiazda od lat związana z muzykiem zespołu Hey, Pawłem Krawczykiem. Do tej pory nikt nie wiedział, że partner Katarzyny Nosowskiej walczy z chorobą alkoholową. Jako osoba żyjąca z uzależnionym sama jest tzw. osobą współuzależnioną. Dałam więc radę innym, żyjącym z takimi problemami kobietom’’, wyznała artystka.

Gwiazda ma jedną radę dla kobiet, które na co dzień żyją z osobami uzależnionymi. Nie skupiaj się na chorobie ukochanego — jego sprawa, on musi chcieć sobie pomóc. Ty zajmij się sobą ’’, wyznała gwiazda.

Choroba alkoholowa, z którą zmaga się jej partner, odegrała w jej życiu bardzo ważną rolę. Dzięki niej zaczęła rozumieć miłość jako dar, który wymaga od partnerów zrozumienia i szacunku. Chorobie partnera zawdzięczam coś bezcennego: wiem już, czego nie chcę na pewno’’, podkreśliła gwiazda. Nie czułam się nigdy tak dobrze, jak teraz. Napisałam książkę, nagrywam płytę’’, wyznała Nosowska. 

Wypowiedź wokalistki zelektryzowała internautów. Część z nich gratuluje jej odwagi, że — pomimo choroby partnera — postanowiła walczyć o miłość.

A Wy, zgadzacie się z wypowiedzią artystki? 

Katarzyna Nosowska
Fot. East News

Katarzyna Nosowska
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?