Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Niezgoda pojawiła się z partnerem na czerwonym dywanie!

Jak się prezentowali? 

Olga Figaszewska 10 października 2021 18:22
Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Fot. Iza Grzybowska

Katarzyna Niezgoda w sobotę pojawiła się na czerwonym dywanie u boku ukochanego. Para wybrała się na premierę spektaklu „Małżeństwo do poprawki” w Teatrze Kwadrat. Jak się prezentowali? Bizneswoman zachwycała w czarnej kreacji!

Katarzyna Niezgoda z partnerem na premierze sztuki

Katarzyna Niezgoda rzadko uchyla rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego. Przez lata media rozpisywały się na temat jej relacji z Tomaszem Kammelem. Jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Od tamtej pory budują swoje życie na nowo. Bizneswoman unika wywiadów i skupia się na pracy, a także... miłości!

Wiadomo, że Katarzyna Niezgoda od pewnego czasu jest szczęśliwie zakochana. Ukochany gwiazdy to Paweł Markiewicz -  biznesmen i aktor, który spełnia się jako wokalista. Widzowie mogą kojarzyć przystojnego blondyna z produkcji Chyłka czy serialu Zawsze warto. Wspólne zdjęcia pary pojawiają się od czasu do czasu na Instagramie Katarzyny Niezgody, a w sobotę oboje zachwycali na premierze sztuki „Małżeństwo do poprawki” w Teatrze Kwadrat.

Zobacz też: Co dziś robi Katarzyna Niezgoda? W ostatnich miesiącach bizneswoman zniknęła w mediów

Fotoreporterom udało się uchwycić parę na czerwonym dywanie. Bizneswoman cała promienieje i widać, że jest szczęśliwa! Uśmiech nie schodził z jej twarzy.

Nie można przejść obojętnie obok jej stylizacji. Katarzyna Niezgoda pojawiła się w czarnej kreacji ze szmaragdowymi ozdobnikami. Całość stylizacji dopełniały buty na obcasie i kolczyki. Wyglądała przepięknie!  

Sprawdź też: Katarzyna Niezgoda z partnerem na premierze książki. Gwiazda wygląda kwitnąco!

Katarzyna Niezgoda, 2021, Katarzyna Niezgoda z partnerem
Fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Niezgoda, 2021, Katarzyna Niezgoda z partnerem
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?