Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Niezgoda pojawiła się z partnerem na czerwonym dywanie!

Jak się prezentowali? 

Olga Figaszewska 10 października 2021 18:22
Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Fot. Iza Grzybowska

Katarzyna Niezgoda w sobotę pojawiła się na czerwonym dywanie u boku ukochanego. Para wybrała się na premierę spektaklu „Małżeństwo do poprawki” w Teatrze Kwadrat. Jak się prezentowali? Bizneswoman zachwycała w czarnej kreacji!

Katarzyna Niezgoda z partnerem na premierze sztuki

Katarzyna Niezgoda rzadko uchyla rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego. Przez lata media rozpisywały się na temat jej relacji z Tomaszem Kammelem. Jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Od tamtej pory budują swoje życie na nowo. Bizneswoman unika wywiadów i skupia się na pracy, a także... miłości!

Wiadomo, że Katarzyna Niezgoda od pewnego czasu jest szczęśliwie zakochana. Ukochany gwiazdy to Paweł Markiewicz -  biznesmen i aktor, który spełnia się jako wokalista. Widzowie mogą kojarzyć przystojnego blondyna z produkcji Chyłka czy serialu Zawsze warto. Wspólne zdjęcia pary pojawiają się od czasu do czasu na Instagramie Katarzyny Niezgody, a w sobotę oboje zachwycali na premierze sztuki „Małżeństwo do poprawki” w Teatrze Kwadrat.

Zobacz też: Co dziś robi Katarzyna Niezgoda? W ostatnich miesiącach bizneswoman zniknęła w mediów

Fotoreporterom udało się uchwycić parę na czerwonym dywanie. Bizneswoman cała promienieje i widać, że jest szczęśliwa! Uśmiech nie schodził z jej twarzy.

Nie można przejść obojętnie obok jej stylizacji. Katarzyna Niezgoda pojawiła się w czarnej kreacji ze szmaragdowymi ozdobnikami. Całość stylizacji dopełniały buty na obcasie i kolczyki. Wyglądała przepięknie!  

Sprawdź też: Katarzyna Niezgoda z partnerem na premierze książki. Gwiazda wygląda kwitnąco!

Katarzyna Niezgoda, 2021, Katarzyna Niezgoda z partnerem
Fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Niezgoda, 2021, Katarzyna Niezgoda z partnerem
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.