Z ŻYCIA GWIAZD

Katarzyna Niezgoda niknie w oczach… Jej najnowsze zdjęcia to potwierdzają!

Znamy sekret diety bizneswoman!

Rafał Kowalski 19 października 2018 18:45

Pod koniec zeszłego roku i początku obecnego media rozpisywały się o metamorfozie Katarzyny Niezgody. Pisało się, że lubiana bizneswoman schudła ponad 40 kilogramów i nigdy nie wyglądała lepiej. Dziś wiemy już, że gwiazda nie osiadła na laurach i wciąż walczy o siebie. Na najnowszych zdjęciach zachwyca!

Jak schudła Katarzyna Niezgoda?

Katarzyna Niezgoda była ostatnio Dzień dobry TVN. Niektórzy widzowie nie komentowali jednak tematu rozmowy, którego podjęła się bizneswoman, ale tego, że Niezgoda wciąż niknie w oczach! Musimy przyznać, że coś w tym jest… Jaki jest sekret gwiazdy na utratę zbędnych centymetrów?

„Wróciłam do gry w tenisa, na który nigdy nie miałam czasu. Wróciłam też do siłowni. Na początku nie było tak różowo… Miałam rożne wzloty i upadki, ale jakoś udało mi się wytrwać. Najtrudniej było z dietą i jedzeniem, ponieważ jestem łakomczuchem. Lubię dobrze jeść i ładnie podane potrawy, zresztą sama też gotuję. Najtrudniej więc mi było przejść na dietę”, mówiła nam w lutym Niezgoda.

Gwiazda zdradziła nam też przy okazji rozmowy, jak dokładnie wyglądają jej posiłki. „Wyeliminowałam słodycze, cukier, pieczywo, gluten, wszystko co niezdrowe. Jem w małych ilościach właściwie wszystko, poza tym produktami, które wymieniłam, ale nie jem też mięsa i ryb. Tylko białko roślinne – to wystarczy”, opowiadała nam Katarzyna Niezgoda.

Jak widać, plan działa! Koniecznie zobaczcie w naszej galerii fotografie Katarzyny Niezgody, na których jej sylwetka wygląda coraz lepiej. 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.