O NIEJ JEST GŁOŚNO

Katarzyna Niezgoda przeszła niesamowitą metamorfozę!

Najnowsze zdjęcia zachwyciły internautów!

Olga Figaszewska 22 stycznia 2019 20:55

Katarzyna Niezgoda zachwyca sylwetką! Na najnowszych zdjęciach gwiazda prezentuje się zjawiskowo! Niedawno przeszła niesamowitą metamorfozę. Po rozstaniu Tomaszem Kammelem bizneswoman zniknęła z medialnego życia. Powróciła zupełnie odmieniona.  Zgubiła zbędne kilogramy i widać, że czuje się znacznie lepiej w swoim ciele. Katarzyna Niezgoda napisała również książkę, w której sama podnosi na duchu inne kobiety i inspiruje je do zmian.

Metamorfoza Katarzyny Niezgody

Katarzyna Niezgoda w jednym z wywiadów VIVY! zdradziła, że jej zmagania z nadwagą trwają od szkoły podstawowej. Gubiło ją dążenie do szybkiego efektu. Uzależniała od niego swoje poczucia szczęścia. I jak przyznała wówczas, nadszedł dobry moment na zmiany: jest szczęśliwa, zadowolona i przekonana, że będzie już tylko lepiej!

„Zakodowałam sobie w głowie, że jestem gruba i cały czas o tym pamiętałam. Nawet jak bardzo schudłam już po studiach  i byłam naprawdę szczupła to ciągle odbierałam siebie jako grubą. To wpływało na moja psychikę i na świadomość mojego wyglądu. A jeżeli o czym zapomnieć się nie da, to doskwiera.

(…)

Teraz na przykład powiedziałam sobie: „Pora schudnąć”, ponieważ mogę poświecić sobie więcej czasu, nie jestem od nikogo zależna zawodowo, nie muszę tak dbać o karierę jak kiedyś. Myślę, że taka mądrość życiowa przychodzi z czasem, kiedyś chciałam wszystko robić bardzo szybko i od razu, a najlepiej ogarniać kilka spraw naraz”, mówiła  Krystynie Pytlakowskiej.

Kilka miesięcy temu internauci nie szczędzili jej komplementów pod fotografiami w bikini. Katarzyna Niezgoda wyjechała wówczas na zasłużone wakacje do Bułgarii. Teraz pokazała się w czerwonej kreacji na Balu Pracodawców czym wywołała prawdziwe poruszenie! „WEKTORY 2018 rozdane. Przyznawane są wybitnym osobistościom ze świata gospodarki, polityki, kultury i mediów”, napisała gwiazda.Trzeba przyznać, że Katarzyna Niezgoda z miesiąca na miesiąc robi się coraz szczuplejsza.

Pod fotografią, którą gwiazda opublikowała na Instagramie posypały się słowa zachwytu: „Wspaniała przemiana 👏🏻🔝”, „Pani Katarzyno, cudownie , cudownie!♥️”, „Pani Kasiu Pani niknie w oczach 😍 Przepięknie Pani wygląda! Przepięknie! ❤️😍👌”, „Pani Kasiu, jest Pani coraz piękniejsza ❤️🌹”. Zobaczcie sami! My jesteśmy zachwyceni! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.