Najnowsze zdjęcia zachwyciły internautów!

Olga Figaszewska 22 stycznia 2019 20:55

Katarzyna Niezgoda zachwyca sylwetką! Na najnowszych zdjęciach gwiazda prezentuje się zjawiskowo! Niedawno przeszła niesamowitą metamorfozę. Po rozstaniu Tomaszem Kammelem bizneswoman zniknęła z medialnego życia. Powróciła zupełnie odmieniona.  Zgubiła zbędne kilogramy i widać, że czuje się znacznie lepiej w swoim ciele. Katarzyna Niezgoda napisała również książkę, w której sama podnosi na duchu inne kobiety i inspiruje je do zmian.

Metamorfoza Katarzyny Niezgody

Katarzyna Niezgoda w jednym z wywiadów VIVY! zdradziła, że jej zmagania z nadwagą trwają od szkoły podstawowej. Gubiło ją dążenie do szybkiego efektu. Uzależniała od niego swoje poczucia szczęścia. I jak przyznała wówczas, nadszedł dobry moment na zmiany: jest szczęśliwa, zadowolona i przekonana, że będzie już tylko lepiej!

„Zakodowałam sobie w głowie, że jestem gruba i cały czas o tym pamiętałam. Nawet jak bardzo schudłam już po studiach  i byłam naprawdę szczupła to ciągle odbierałam siebie jako grubą. To wpływało na moja psychikę i na świadomość mojego wyglądu. A jeżeli o czym zapomnieć się nie da, to doskwiera.

(…)

Teraz na przykład powiedziałam sobie: „Pora schudnąć”, ponieważ mogę poświecić sobie więcej czasu, nie jestem od nikogo zależna zawodowo, nie muszę tak dbać o karierę jak kiedyś. Myślę, że taka mądrość życiowa przychodzi z czasem, kiedyś chciałam wszystko robić bardzo szybko i od razu, a najlepiej ogarniać kilka spraw naraz”, mówiła  Krystynie Pytlakowskiej.

Kilka miesięcy temu internauci nie szczędzili jej komplementów pod fotografiami w bikini. Katarzyna Niezgoda wyjechała wówczas na zasłużone wakacje do Bułgarii. Teraz pokazała się w czerwonej kreacji na Balu Pracodawców czym wywołała prawdziwe poruszenie! „WEKTORY 2018 rozdane. Przyznawane są wybitnym osobistościom ze świata gospodarki, polityki, kultury i mediów”, napisała gwiazda.Trzeba przyznać, że Katarzyna Niezgoda z miesiąca na miesiąc robi się coraz szczuplejsza.

Pod fotografią, którą gwiazda opublikowała na Instagramie posypały się słowa zachwytu: „Wspaniała przemiana 👏🏻🔝”, „Pani Katarzyno, cudownie , cudownie!♥️”, „Pani Kasiu Pani niknie w oczach 😍 Przepięknie Pani wygląda! Przepięknie! ❤️😍👌”, „Pani Kasiu, jest Pani coraz piękniejsza ❤️🌹”. Zobaczcie sami! My jesteśmy zachwyceni!

1/5
Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Copyright @Iza Grzybowska
1/5

Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018

2/5
Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Copyright @Iza Grzybowska
2/5

Katarzyna Niezgoda, Viva! 2018

3/5
Katarzyna Niezgoda
Copyright @Instagram/@kasia.niezgoda
3/5

Katarzyna Niezgoda wygląda rewelacyjnie!

4/5
Katarzyna Niezgoda
Copyright @Instagram/@kasia.niezgoda
4/5

Katarzyna Niezgoda rok temu opublikowała zdjęcie w bikini, którym zachwyciła swoich obserwatorów.

5/5
Katarzyna Niezgoda
Copyright @Instagram/@kasia.niezgoda
5/5

Najnowsza fotografia tylko udowadnia, jak gwiazda bardzo się zmieniła! W czerwonej kreacji wyglądała cudownie!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.