Najnowsze zdjęcia zachwyciły internautów!

Olga Figaszewska 22 stycznia 2019 20:55

Katarzyna Niezgoda zachwyca sylwetką! Na najnowszych zdjęciach gwiazda prezentuje się zjawiskowo! Niedawno przeszła niesamowitą metamorfozę. Po rozstaniu Tomaszem Kammelem bizneswoman zniknęła z medialnego życia. Powróciła zupełnie odmieniona.  Zgubiła zbędne kilogramy i widać, że czuje się znacznie lepiej w swoim ciele. Katarzyna Niezgoda napisała również książkę, w której sama podnosi na duchu inne kobiety i inspiruje je do zmian.

Metamorfoza Katarzyny Niezgody

Katarzyna Niezgoda w jednym z wywiadów VIVY! zdradziła, że jej zmagania z nadwagą trwają od szkoły podstawowej. Gubiło ją dążenie do szybkiego efektu. Uzależniała od niego swoje poczucia szczęścia. I jak przyznała wówczas, nadszedł dobry moment na zmiany: jest szczęśliwa, zadowolona i przekonana, że będzie już tylko lepiej!

„Zakodowałam sobie w głowie, że jestem gruba i cały czas o tym pamiętałam. Nawet jak bardzo schudłam już po studiach  i byłam naprawdę szczupła to ciągle odbierałam siebie jako grubą. To wpływało na moja psychikę i na świadomość mojego wyglądu. A jeżeli o czym zapomnieć się nie da, to doskwiera.

(…)

Teraz na przykład powiedziałam sobie: „Pora schudnąć”, ponieważ mogę poświecić sobie więcej czasu, nie jestem od nikogo zależna zawodowo, nie muszę tak dbać o karierę jak kiedyś. Myślę, że taka mądrość życiowa przychodzi z czasem, kiedyś chciałam wszystko robić bardzo szybko i od razu, a najlepiej ogarniać kilka spraw naraz”, mówiła  Krystynie Pytlakowskiej.

Kilka miesięcy temu internauci nie szczędzili jej komplementów pod fotografiami w bikini. Katarzyna Niezgoda wyjechała wówczas na zasłużone wakacje do Bułgarii. Teraz pokazała się w czerwonej kreacji na Balu Pracodawców czym wywołała prawdziwe poruszenie! „WEKTORY 2018 rozdane. Przyznawane są wybitnym osobistościom ze świata gospodarki, polityki, kultury i mediów”, napisała gwiazda.Trzeba przyznać, że Katarzyna Niezgoda z miesiąca na miesiąc robi się coraz szczuplejsza.

Pod fotografią, którą gwiazda opublikowała na Instagramie posypały się słowa zachwytu: „Wspaniała przemiana 👏🏻🔝”, „Pani Katarzyno, cudownie , cudownie!♥️”, „Pani Kasiu Pani niknie w oczach 😍 Przepięknie Pani wygląda! Przepięknie! ❤️😍👌”, „Pani Kasiu, jest Pani coraz piękniejsza ❤️🌹”. Zobaczcie sami! My jesteśmy zachwyceni!

1/5
Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Copyright @Iza Grzybowska
1/5

Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018

2/5
Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Copyright @Iza Grzybowska
2/5

Katarzyna Niezgoda, Viva! 2018

3/5
Katarzyna Niezgoda
Copyright @Instagram/@kasia.niezgoda
3/5

Katarzyna Niezgoda wygląda rewelacyjnie!

4/5
Katarzyna Niezgoda
Copyright @Instagram/@kasia.niezgoda
4/5

Katarzyna Niezgoda rok temu opublikowała zdjęcie w bikini, którym zachwyciła swoich obserwatorów.

5/5
Katarzyna Niezgoda
Copyright @Instagram/@kasia.niezgoda
5/5

Najnowsza fotografia tylko udowadnia, jak gwiazda bardzo się zmieniła! W czerwonej kreacji wyglądała cudownie!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.