Katarzyna Niezgoda, VIVA! listopad 2011
Fot. Iza Grzybowska/VOYK
Z ŻYCIA GWIAZD

Katarzyna Niezgoda nie ukrywa już swojego szczęścia!

Kim jest jej partner?

Weronika Kostyra 20 marca 2018 07:30
Katarzyna Niezgoda, VIVA! listopad 2011
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Katarzyna Niezgoda kilka miesięcy temu powróciła do świata show-biznesu w wielkim stylu. Schudła i przeszła prawdziwą metamorfozę. Mówiło się, że to wszystko zasługa nowej miłości. Bizneswoman długo jednak nie zdradziła swojego sekretu i życie prywatne trzymała w tajemnicy. W wywiadzie dla VIVA.PL powiedziała nawet, że nowy partner nie miał wpływu na decyzję o odchudzaniu: „Na pewno to wpływa na motywację do zadbania o siebie, tylko że ja zaczęłam ten proces, gdy byłam sama i nie podjęłam tej decyzji pod wpływem kogoś innego. Po prostu to ja tak postanowiłam. I już. A poza tym, czy byłam gruba czy szczuplejsza nigdy nie narzekałam  na brak zainteresowania u mężczyzn”, wyznała.

Partner Katarzyny Niezgody

Dopiero teraz Katarzyna Niezgoda potwierdziła swój nowy związek, publikując romantyczne zdjęcie z ukochanym na tle morza. Widać, że jest bardzo szczęśliwa i podobno myśli już o ślubie. „Każda kobieta marzy o białej sukni i ślubie, ja również. Gdy podejmuje się decyzję o ślubie, jest to na pewno dla kobiety niesamowity moment. Domyślam się też, jak przyjemna musi być sama ceremonia”, mówiła jakiś czas temu w Fakcie. Kim jest jej partner?

O tajemniczym mężczyźnie wiadomo jedynie, że ma na imię Paweł i jest biznesmenem. Parę łączy więc doświadczenie zawodowe. Spotykają się od pewnego czasu i jak widać, nie chcą już trzymać swojego związku w tajemnicy. „Kiedy słońce już zajdzie… Miłość jest w powietrzu”, podpisała zdjęcie Katarzyna Niezgoda. W komentarzach internauci gratulować zakochanym. Dołączamy się i życzymy dużo szczęścia! 

 

Kiedy słońce już zajdzie ... 😉#plazawsopocie #together ❤️

Post udostępniony przez Katarzyna Niezgoda Official (@kasia.niezgoda)

 

 

Wspaniałe popołudnie u przyjaciół #razem #friends #krakow #kasianiezgoda

Post udostępniony przez Katarzyna Niezgoda Official (@kasia.niezgoda)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…