Katarzyna Niezgoda, ślub
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI!

Katarzyna Niezgoda powróciła do show-biznesu w wielkim stylu! Czy lada dzień stanie na ślubnym kobiercu?

Gabriela Czernecka 15 grudnia 2017 07:30
Katarzyna Niezgoda, ślub
Fot. East News

 

Katarzyna Niezgoda zakochana? Na to wygląda! Jak podają media, była partnerka Tomasza Kammela odnalazła szczęście w miłości i... myśli o ślubie. Kim jest jej nowy partner?

 

Polecamy: Katarzyna Niezgoda zachwyca swoim stylem! Zobaczcie, jej ostatnie stylizacje

 

Metamorfoza Kasi Niezgody

Książka Katarzyny Niezgody sprzedaje się jak świeże bułeczki. Bizneswoman powróciła do świata show-biznesu w wielkim stylu. Zrzuciła zbędne kilogramy, zmieniła styl ubierania się i fryzurę, coraz częściej pojawia się na salonach. Nic dziwnego, że media z zapartym tchem śledzą jej dalsze losy. Była partnerka Tomasza Kammela ostatnio uaktywniła się również w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie mamy okazję podziwiać nie tylko jej życie zawodowe, ale i prywatne. Internauci wyłapali, że jakiś czas temu Niezgoda opublikowała w sieci zdjęcie z tajemniczym mężczyzną, które szybko zostało jednak usunięte. To dało wielu do myślenia, że Kasia NIezgoda jest zakochana! Jaka jest prawda?

 

Polecamy:  Zobaczcie, jak zmienił się styl Katarzyny Niezgody! Czy to zasługa nowej miłości?

 

Katarzyna Niezgoda zakochana

Faktycznie, okazuje się, że bizneswoman odnalazła szczęście w miłości. Kim jest partner Katarzyny Niezgody? Jak podaje jastrzabpost.pl partnerem Niezgody jest biznesmen Paweł Markiewicz. Para od jakiegoś czasu się spotyka. W rozmowie z Faktem bizneswoman przyznała, że jest zakochana i... marzy o ślubie! „Każda kobieta marzy o białej sukni i ślubie, ja również. Gdy podejmuje się decyzję o ślubie, jest to na pewno dla kobiety niesamowity moment. Domyślam się też, jak przyjemna musi być sama ceremonia”, mówiła gazecie. Pozostaje nam więc życzyć Kasi Niezgodzie dużo szczęścia!

Katarzyna Niezgoda promuje swoją książkę „Pięścią w szklany sufit”. Jak się zmieniła?
Fot. East News

Polecamy: Posiadłość godna bizneswoman. Zobaczcie luksusowe wnętrza domu Kasi Niezgody!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.