Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska
Fot. Instagram, Marlena Bielinska
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Grochola o roli babci. Co zdradziła na temat swojej wnuczki?

Olga Figaszewska 26 stycznia 2018 11:55
Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska
Fot. Instagram, Marlena Bielinska

Katarzyna Grochola niedawno po raz kolejny została babcią! Co mówi o tej wyjątkowej roli i swojej wnuczce, Wandzi?

Polecamy też: Dorota Szelągowska jest w ciąży?! Prezenterka skomentowała medialne doniesienia!, a także: Dorota Szelągowska urodziła! Znamy płeć i imię dziecka!

Dziecko Doroty Szelągowskiej. Płeć i imię

Dorota Szelągowska, córka pisarki na początku stycznia została po raz drugi mamą. Na świat przyszła jej córeczka - Wanda. Gwiazda HGTV Polska   stara się chronić swoją prywatność i rzadko wypowiada się na tematy osobiste. W ostatnim czasie nie pojawiała się również na imprezach branżowych - podobno w ten sposób udało jej się zachować informację o ciąży w tajemnicy. „Bardzo dziękuję za wszystkie gratulacje i życzenia Wanda jest z nami od niedzieli (obchodzi urodziny razem z HGTV Polska - to chyba jakiś znak) jest śliczna, zdrowa i cudowna. Tryb "matka" włączony, wracam do formy, ściskam Was ogromnie”, napisała na swoim Facebooku.

Zobacz też: Katarzyna Grochola mówi: „Lubię grać i mam naturę gracza”, ale do kasyna już nie chodzi. Dlaczego?

Katarzyna Grochola o roli babci

Pisarka nie kryje radości w związku z następującymi zmianami. Czekają na nią kolejne wyzwania! Została po raz drugi babcią. Jej córka wychowuje już 16-letniego Antoniego. „Jeżeli mój drugi wnuczek lub wnuczka będą tak udane jak pierwsze, to tylko pozazdrościć. Oczywiście, że jestem szczęśliwa”, mówiła w rok temu w rozmowie z „Super Expressem”. Katarzyna Grochola otrzymała właśnie tytuł Babci Honorowej przyznawany przez Fundację Żyj z Pasją. Odbierając nagrodę podzieliła się z obecnymi swoimi przemyśleniami na temat nowej roli.


„Mam sześćdziesiąt lat i szesnastoletniego wnuka Antka, którego nauczyłam już jeździć samochodem i dwutygodniowe maleństwo, którego nie przewijam, bo się boję. Wanda jest tak malutka, że wolę ją przytulać niż przebierać”, wyznała.

Polecamy też: Katarzyna Grochola ponownie została babcią i... zmieniła fryzurę. Zobaczcie jej przemianę!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.