Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska
Fot. Instagram, Marlena Bielinska
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Grochola o roli babci. Co zdradziła na temat swojej wnuczki?

Olga Figaszewska 26 stycznia 2018 11:55
Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska
Fot. Instagram, Marlena Bielinska

Katarzyna Grochola niedawno po raz kolejny została babcią! Co mówi o tej wyjątkowej roli i swojej wnuczce, Wandzi?

Polecamy też: Dorota Szelągowska jest w ciąży?! Prezenterka skomentowała medialne doniesienia!, a także: Dorota Szelągowska urodziła! Znamy płeć i imię dziecka!

Dziecko Doroty Szelągowskiej. Płeć i imię

Dorota Szelągowska, córka pisarki na początku stycznia została po raz drugi mamą. Na świat przyszła jej córeczka - Wanda. Gwiazda HGTV Polska   stara się chronić swoją prywatność i rzadko wypowiada się na tematy osobiste. W ostatnim czasie nie pojawiała się również na imprezach branżowych - podobno w ten sposób udało jej się zachować informację o ciąży w tajemnicy. „Bardzo dziękuję za wszystkie gratulacje i życzenia Wanda jest z nami od niedzieli (obchodzi urodziny razem z HGTV Polska - to chyba jakiś znak) jest śliczna, zdrowa i cudowna. Tryb "matka" włączony, wracam do formy, ściskam Was ogromnie”, napisała na swoim Facebooku.

Zobacz też: Katarzyna Grochola mówi: „Lubię grać i mam naturę gracza”, ale do kasyna już nie chodzi. Dlaczego?

Katarzyna Grochola o roli babci

Pisarka nie kryje radości w związku z następującymi zmianami. Czekają na nią kolejne wyzwania! Została po raz drugi babcią. Jej córka wychowuje już 16-letniego Antoniego. „Jeżeli mój drugi wnuczek lub wnuczka będą tak udane jak pierwsze, to tylko pozazdrościć. Oczywiście, że jestem szczęśliwa”, mówiła w rok temu w rozmowie z „Super Expressem”. Katarzyna Grochola otrzymała właśnie tytuł Babci Honorowej przyznawany przez Fundację Żyj z Pasją. Odbierając nagrodę podzieliła się z obecnymi swoimi przemyśleniami na temat nowej roli.


„Mam sześćdziesiąt lat i szesnastoletniego wnuka Antka, którego nauczyłam już jeździć samochodem i dwutygodniowe maleństwo, którego nie przewijam, bo się boję. Wanda jest tak malutka, że wolę ją przytulać niż przebierać”, wyznała.

Polecamy też: Katarzyna Grochola ponownie została babcią i... zmieniła fryzurę. Zobaczcie jej przemianę!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.