Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Katarzyna Figura, VIVA! czerwiec 2015, 12/2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Figura wspomina swoje sesje w Playboyu

Aktorka zrezygnowała z oferty samego Hugh Hefnera!

Redakcja VIVA! 28 sierpnia 2020 17:25
Katarzyna Figura, VIVA! czerwiec 2015, 12/2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF

Seksbomba polskiego kina. Katarzyna Figura to jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek, doceniona w kraju i za granicą.  Wielokrotnie udowadniała, że jest aktorką wybitną i zdolną do poświęceń do roli. A na swoim koncie ma wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Na początku kariery kojarzona była z rolami zmysłowych dziewcząt i okrzyknięta polską Marilyn Monroe. Katarzyna Figura od zawsze zachwycała swoją urodą i sylwetką. Gwiazda trzykrotnie pojawiała się na okładce Playboya! Teraz wróciła wspomnieniami do archiwalnych sesji. Przy okazji aktorka zdradziła, że miała szansę na karierę w Hollywood! Jednak zrezygnowała z oferty samego Hugh Hefnera!

Katarzyna Figura o sesjach w Playboyu

Katarzyna Figura zaskoczyła swoich fanów. Na swoim Instagramie opublikowała archiwalne okładki Playboya. ,,Trzy okładki tego świetnego magazynu. Zawsze ceniłam to pismo za piękne sesje i genialne wywiady", wyznała gwiazda. 

Okazuje się, że aktorka miała szanse wziąć udział w sesji do amerykańskiej wersji magazynu. Otrzymała propozycję z USA od samego redaktora naczelnego magazynu... Nigdy do tego nie doszło, ponieważ Katarzyna Figura odwołała zdjęcia. Dlaczego?

,,W Polsce nie mieliśmy jeszcze naszej edycji. Po długich namowach, w ostatniej chwili się rozmyśliłam i odwołałam zdjęcia. Wtedy czułam, że jeszcze nie jestem na to gotowa, chociaż proponowali mi za to zawrotną jak na tamte czasy kwotę. Uciekłam przestraszona na lotnisko. Później zastanawiałam się, czy dobrze zrobiłam, bo od sesji w Playboyu zaczęła się kariera filmowa wielu aktorek z #Hollywood", wyjaśniła aktorka. 

,,Ikona! Zawsze!", ,Zawsze jedyna👌zawsze niepowtarzalna👌zawsze naturalna i wciąż piękna👌..uwielbiam od zawsze😘", ,,Pani Kasiu, jest Pani naszą ikoną polskiego kina, seksapilu, ponętności i wdzięku. Jesteśmy dumni 💪🏻", pisali zachwyceni wielbiciele gwiazdy w komentarzach.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#PLAYBOY 🌟 #1994 #1997 #2008 Trzy okładki tego świetnego magazynu. Zawsze ceniłam to pismo za piękne sesje i genialne wywiady. Nie wiem czy wiecie, ale kiedyś miałam wziąć udział w zdjęciach dla amerykańskiej wersji. Co ciekawe- w USA propozycję dostałam od samego redaktora naczelnego Playboya. W Polsce nie mieliśmy jeszcze naszej edycji. Po długich namowach, w ostatniej chwili się rozmyśliłam i odwołałam zdjęcia. Wtedy czułam, że jeszcze nie jestem na to gotowa, chociaż proponowali mi za to zawrotną jak na tamte czasy kwotę. Uciekłam przestraszona na lotnisko. Później zastanawiałam się, czy dobrze zrobiłam, bo od sesji w Playboyu zaczęła się kariera filmowa wielu aktorek z #Hollywood. #KatarzynaFigura

Post udostępniony przez KATARZYNA FIGURA (@figura_katarzyna)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ryszarda Siarzewska ... #rola #film #kiler #figura #wspomnienie #nostalgia #cytaty

Post udostępniony przez KATARZYNA FIGURA (@figura_katarzyna)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.