Katarzyna Dziedzic
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Znany trener personalny brutalnie pobił swoją ukochaną!

„Był kompletnie pijany. Rzucił się na mnie’’

VIVA! 9 kwietnia 2018 16:45
Katarzyna Dziedzic
Fot. Instagram

O tragedii, która spotkała Katarzynę Dziedzic, mówi cała Polska. Partnerka trenera personalnego została brutalnie pobita przez swojego chłopaka, o czym kobieta poinformowała media. 26-latka udzieliła serwisowi Wirtualna Polska wywiadu, w którym opowiedziała o tragicznym zdarzeniu.

Katarzyna Dziedzic o pobiciu

To, co wydarzyło się kobiecie, wstrząsnęło internautami. A sprawa do tego stopnia rozgrzała opinię publiczną, że kobiety, które miały do czynienia z takimi zachowaniami, stanęły w obronie Katarzyny Dziedzic. W rozmowie z wp.pl 26-latka przybliżyła, co stało się tego wieczoru. Około godz. 21 zajrzałam do jego telefonu i przeczytałam niestosowne wiadomości, które wymieniał z klientką. Od jakiegoś czasu tłumaczył mi, że to zawodowe SMS-y, ale dotąd ich nie widziałam. Był kompletnie pijany. Zauważył, co robię i rzucił się na mnie… Zaczęłam uciekać, dobiegłam do łazienki, ale nie zdążyłam już zamknąć za sobą drzwi. I wtedy wiedziałam, że on mnie zatłucze’’, wyznała 26-latka.

Mimo że docierały do niej negatywne opinie na temat byłego partnera, została z nim. Prawda jest taka, że tkwiłam w związku z osobą, która znęcała się nade mną psychicznie. Dochodziły do mnie głosy, że znęcał się nad byłą żoną i innymi partnerkami. Ale nie chciałam o tym myśleć, bo byłam zakochana. Lampka nie zapaliła się, nawet gdy mieliśmy przeprowadzić się z Olsztyna do Gdańska. Mówił, że miał złą opinię. Jednocześnie, ciągle się wybielał’’, powiedziała 26-latka.

Tuż po pobiciu, do którego doszło, Katarzyna Dziedzic zadzwoniła do swojego brata. Później przyjechała policja i pogotowie. W tym czasie funkcjonariusze szukali jej partner, który w niedziele trafił do więzienia. Pod koniec praktycznie ze sobą nie rozmawialiśmy, widziałam go ciągle pijanego. Pił do nieprzytomności. W dniu pobicia wypił pół litra nalewki i pół litra wódki’’, wyznała kobieta. 

mężczyzna, który pobił kobietę
Fot. Instagram

mężczyzna, który pobił kobietę
Fot. Instagram

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.