Katarzyna Dziedzic
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Znany trener personalny brutalnie pobił swoją ukochaną!

„Był kompletnie pijany. Rzucił się na mnie’’

VIVA! 9 kwietnia 2018 16:45
Katarzyna Dziedzic
Fot. Instagram

O tragedii, która spotkała Katarzynę Dziedzic, mówi cała Polska. Partnerka trenera personalnego została brutalnie pobita przez swojego chłopaka, o czym kobieta poinformowała media. 26-latka udzieliła serwisowi Wirtualna Polska wywiadu, w którym opowiedziała o tragicznym zdarzeniu.

Katarzyna Dziedzic o pobiciu

To, co wydarzyło się kobiecie, wstrząsnęło internautami. A sprawa do tego stopnia rozgrzała opinię publiczną, że kobiety, które miały do czynienia z takimi zachowaniami, stanęły w obronie Katarzyny Dziedzic. W rozmowie z wp.pl 26-latka przybliżyła, co stało się tego wieczoru. Około godz. 21 zajrzałam do jego telefonu i przeczytałam niestosowne wiadomości, które wymieniał z klientką. Od jakiegoś czasu tłumaczył mi, że to zawodowe SMS-y, ale dotąd ich nie widziałam. Był kompletnie pijany. Zauważył, co robię i rzucił się na mnie… Zaczęłam uciekać, dobiegłam do łazienki, ale nie zdążyłam już zamknąć za sobą drzwi. I wtedy wiedziałam, że on mnie zatłucze’’, wyznała 26-latka.

Mimo że docierały do niej negatywne opinie na temat byłego partnera, została z nim. Prawda jest taka, że tkwiłam w związku z osobą, która znęcała się nade mną psychicznie. Dochodziły do mnie głosy, że znęcał się nad byłą żoną i innymi partnerkami. Ale nie chciałam o tym myśleć, bo byłam zakochana. Lampka nie zapaliła się, nawet gdy mieliśmy przeprowadzić się z Olsztyna do Gdańska. Mówił, że miał złą opinię. Jednocześnie, ciągle się wybielał’’, powiedziała 26-latka.

Tuż po pobiciu, do którego doszło, Katarzyna Dziedzic zadzwoniła do swojego brata. Później przyjechała policja i pogotowie. W tym czasie funkcjonariusze szukali jej partner, który w niedziele trafił do więzienia. Pod koniec praktycznie ze sobą nie rozmawialiśmy, widziałam go ciągle pijanego. Pił do nieprzytomności. W dniu pobicia wypił pół litra nalewki i pół litra wódki’’, wyznała kobieta. 

mężczyzna, który pobił kobietę
Fot. Instagram

mężczyzna, który pobił kobietę
Fot. Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…