Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018
Fot. Iza Grzybowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Katarzyna Dowbor zachwyciła fanów zdjęciem z młodości!

Zobacz, jak się zmieniła!

Olga Figaszewska 30 kwietnia 2019 08:51
Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018
Fot. Iza Grzybowska

Katarzyna Dowbor jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Gwiazda prowadzi swój profil na Facebooku i Instagramie. Grono jej obserwatorów wciąż rośnie. Nic dziwnego. W końcu jest jedną z najbardziej lubianych i cenionych dziennikarek. Telewizyjny program, w którym prezenterka ze swoją ekipą pomaga potrzebującym spełnić marzenia o wymarzonym miejscu, bije rekordy popularności. Prowadząca Nasz nowy dom w wyjątkowy sposób podziękowała swoim fanom za wsparcie i obecność. A zdjęcie, które opublikowała poruszyło jej wielbicieli!

Katarzyna Dowbor na zdjęciu z młodości

,,Czy ja Wam już pięknie podziękowałam, że jesteście za mną na moich stronach społecznościowych? 😃 Na Instagramie jest nas już prawie 30 tysięcy, a na Facebooku ponad 70 tysięcy! 😍 Cieszę się i chcę, żeby było nas jeszcze więcej! ❤️ Dziękuję za Wasze zaangażowanie i komentarze! 😘 Życzę Wam miłego dnia!", napisała gwiazda. A swój wpis opatrzyła cudowną fotografią sprzed lat. Zdjęcie, które opublikowała Katarzyna Dowbor pochodzi z czasów studenckich. Taka niespodzianka zaskoczyła i poruszyła jej fanów.

W komentarzach nie szczędzą jej komplementów i podkreślają, że mimo upływu czasu wciąż zachwyca urodą! Doceniają w dziennikarce naturalność i szczerość.

„I ja dziękuje nasza kochana Kasiu😊😘Za młodu piękna i...piękna😊Teraz piękna i kojarząca się z dobrem i nadzieją😊😍Pozdrawiam serdecznie😊😘😘”, „Jest Pani piękną kobietą o nietuzinkowej urodzie.”, „Ale Pani się nic nie zmieniła! Wszystko jest naturalne i to widać. Za to wielki szacunek, bo teraz moda na plastiki i botoxy”, „Pani Kasiu pięknie wygląda młoda kobieta, ładnie kolor biały i czarny zdjęcia", czytamy.  

Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?