Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018
Fot. Iza Grzybowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Katarzyna Dowbor zachwyciła fanów zdjęciem z młodości!

Zobacz, jak się zmieniła!

Olga Figaszewska 30 kwietnia 2019 08:51
Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018
Fot. Iza Grzybowska

Katarzyna Dowbor jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Gwiazda prowadzi swój profil na Facebooku i Instagramie. Grono jej obserwatorów wciąż rośnie. Nic dziwnego. W końcu jest jedną z najbardziej lubianych i cenionych dziennikarek. Telewizyjny program, w którym prezenterka ze swoją ekipą pomaga potrzebującym spełnić marzenia o wymarzonym miejscu, bije rekordy popularności. Prowadząca Nasz nowy dom w wyjątkowy sposób podziękowała swoim fanom za wsparcie i obecność. A zdjęcie, które opublikowała poruszyło jej wielbicieli!

Katarzyna Dowbor na zdjęciu z młodości

,,Czy ja Wam już pięknie podziękowałam, że jesteście za mną na moich stronach społecznościowych? 😃 Na Instagramie jest nas już prawie 30 tysięcy, a na Facebooku ponad 70 tysięcy! 😍 Cieszę się i chcę, żeby było nas jeszcze więcej! ❤️ Dziękuję za Wasze zaangażowanie i komentarze! 😘 Życzę Wam miłego dnia!", napisała gwiazda. A swój wpis opatrzyła cudowną fotografią sprzed lat. Zdjęcie, które opublikowała Katarzyna Dowbor pochodzi z czasów studenckich. Taka niespodzianka zaskoczyła i poruszyła jej fanów.

W komentarzach nie szczędzą jej komplementów i podkreślają, że mimo upływu czasu wciąż zachwyca urodą! Doceniają w dziennikarce naturalność i szczerość.

„I ja dziękuje nasza kochana Kasiu😊😘Za młodu piękna i...piękna😊Teraz piękna i kojarząca się z dobrem i nadzieją😊😍Pozdrawiam serdecznie😊😘😘”, „Jest Pani piękną kobietą o nietuzinkowej urodzie.”, „Ale Pani się nic nie zmieniła! Wszystko jest naturalne i to widać. Za to wielki szacunek, bo teraz moda na plastiki i botoxy”, „Pani Kasiu pięknie wygląda młoda kobieta, ładnie kolor biały i czarny zdjęcia", czytamy.  

Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.