Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Katarzyna Cichopek opublikowała romantyczne zdjęcie z mężem. Komentarze fanów szokują

Internauci rzadko są tak surowi wobec pary...

Rafał Kowalski 23 sierpnia 2020 10:59
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel to jedna z ulubionych par internautów. Razem konta gwiazd obserwuje na Instagramie prawie pół miliona osób. I nic dziwnego, bo aktorka i tancerz regularnie uchylają rąbka swojego prywatnego życia. Tak jak wczoraj, gdy opublikowali fotografię ze swojego romantycznego wieczoru. Niestety, jak nigdy wcześniej, duża część komentarzy była… negatywna!

Czy Kasia Cichopek przerobiła zdjęcie?

Po ciężkim tygodniu pełnym pracy Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel znaleźli dla siebie chwilę wolnego czasu. Starczyło go nawet na zrobienie i opublikowanie w sieci pięknego zdjęcia pełnego miłości. Niestety, nie wszyscy podzielili nasz entuzjazm.

Fani pary twierdzili, że zakochani nie przypominają siebie z poprzednich fotografii. „Coś tu się wydarzyło niepokojącego przy ustach :) Obstawiam malowanie poza konturami…”; „Pani Kasiu jakoś inaczej pani wygląda na tym zdjęciu”; „Kasia dziś jakoś nie podobna do siebie”; „Coś nie tak z tymi ustami”, to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciem.

Dociekliwe osoby, które zgłębiały temat zasugerowały, że być może aktorka ma na sobie makijaż, który powiększa usta. Inni uznali, że to wina filtra, którym można upiększyć się w aplikacji Instagram. Aktorka i tancerz nie skomentowali domysłów swoich wielbicieli.

I chyba bardzo dobrze, bo od wyglądu zdecydowanie ważniejsze jest uczucie. Lubicie tę parę? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wieczór z mężusiem ❤️ #couplegoals #couple #szczęście #happiness

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.