Katarzyna Bujakiewicz
Fot. East News
Z OSTATNIEJ CHWILI

Katarzyna Bujakiewicz wzięła cichy ślub!

Aktorka wyszła za mąż!

Weronika Kostyra 10 marca 2018 20:25
Katarzyna Bujakiewicz
Fot. East News

Katarzyna Bujakiewicz i jej wieloletni partner Piotr Maruszewski wzięli ślub. Aktorka znana z programu „Mali Giganci”. Zdecydowali się na kameralną ceremonię, która odbyła się w tajemnicy. Wiadomość obwieścili światu za pomocą jednego zdjęcia.

Katarzyna Bujakiewicz wyszła za mąż

Para razem wychowuje siedmioletnią córeczkę Olę. W jednym z wywiadów zdradziła: „Ola to córeczka tatusia. Są bardzo ze sobą związani. I wiem, że będę za jakiś czas o nich zazdrosna”. To właśnie córka od dawna namawiała rodziców na ślub. Zaręczyny odbyły się już kilka lat temu, a teraz przyszła pora na sformalizowanie związku. Aktorka znana jest z dbania o prywatność swoją i rodziny. Nic dziwnego, że wiadomość o ślubie utrzymywała w sekrecie.

Panna młoda miała na sobie nietypową ciemną suknię. Jak podaje Jastrząb Post, ślub i wesele miały miejsce w luksusowym hotelu Blow Up Hall 5050 Hotel, należącym do Grażyny Kulczyk.Młodej parze życzymy dużo szczęścia!

 

#justmarried with @maruszewski ❤️

Post udostępniony przez Katarzyna Bujakiewicz (@k.bujakiewicz)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.