Katarzyna Bujakiewicz
Fot. East News
Z OSTATNIEJ CHWILI

Katarzyna Bujakiewicz wzięła cichy ślub!

Aktorka wyszła za mąż!

Weronika Kostyra 10 marca 2018 20:25
Katarzyna Bujakiewicz
Fot. East News

Katarzyna Bujakiewicz i jej wieloletni partner Piotr Maruszewski wzięli ślub. Aktorka znana z programu „Mali Giganci”. Zdecydowali się na kameralną ceremonię, która odbyła się w tajemnicy. Wiadomość obwieścili światu za pomocą jednego zdjęcia.

Katarzyna Bujakiewicz wyszła za mąż

Para razem wychowuje siedmioletnią córeczkę Olę. W jednym z wywiadów zdradziła: „Ola to córeczka tatusia. Są bardzo ze sobą związani. I wiem, że będę za jakiś czas o nich zazdrosna”. To właśnie córka od dawna namawiała rodziców na ślub. Zaręczyny odbyły się już kilka lat temu, a teraz przyszła pora na sformalizowanie związku. Aktorka znana jest z dbania o prywatność swoją i rodziny. Nic dziwnego, że wiadomość o ślubie utrzymywała w sekrecie.

Panna młoda miała na sobie nietypową ciemną suknię. Jak podaje Jastrząb Post, ślub i wesele miały miejsce w luksusowym hotelu Blow Up Hall 5050 Hotel, należącym do Grażyny Kulczyk.Młodej parze życzymy dużo szczęścia!

 

#justmarried with @maruszewski ❤️

Post udostępniony przez Katarzyna Bujakiewicz (@k.bujakiewicz)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.