Katarzyna Bosacka, Viva! 7/2015
Fot. Anna Zofia Powierza
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Bosacka wraca do telewizji! 

Gdzie będzie można obejrzeć jej nowy program?

Rafał Kowalski 15 stycznia 2020 13:59
Katarzyna Bosacka, Viva! 7/2015
Fot. Anna Zofia Powierza

Już ponad pół roku minęło od momentu, gdy Katarzyna Bosacka została zwolniona ze skutkiem natychmiastowym z telewizji TVN. Orędowniczka zdrowego odżywiania i prowadząca hitowych programów o tej tematyce musiała pożegnać się z widzami, ponieważ według stacji, nawiązała trzyletnią współpracę reklamową z producentem ekologicznej żywności. To miało być niezgodne z zapisami umowy zawartej między 48-latką a telewizją. Czy to koniec przygody Kasi Bosackiej z małym ekranem?

Katarzyna Bosacka wraca do telewizji. Której?

Po tym, jak program Wiem, co jem musiał zniknąć między innymi ze stacji TVN Style, Katarzyna Bosacka pisała w sieci, że nie narzeka na brak kolejnych propozycji zawodowych. Mimo licznych ofert, gwiazda zaczęła nagrywać na własną rękę program internetowy. Odcinki publikowane na YouTubie śledzi od sierpnia 2019 roku średnio 50 tysięcy osób.

Autorytet wielu Polek i Polaków planuje już kolejne nagrania. Najnowsze będzie prawdopodobnie traktować o kwiatach. Tak przynajmniej sugeruje zdjęcie hiacyntów opublikowane na Instagramie. „Trochę wiosny zimą... wróć ... prawie... zimą. Jutro na kanale @Ekobosacka będzie pięknie i wiosennie. Trzymajcie kciuki za nagrania!”, napisała Kasia Bosacka na swoim Instagramie.

Podczas tym samym postem zdradziła też tajemnicę, która powinna ucieszyć wiele osób. „A już od wiosny wracam do tv. Zgadnijcie jakiej?”, zapytała swoich obserwatorów gwiazda? Wśród komentarzy przeważają typy takie jak TVP i Polsat. My odpowiedzi na pytanie Katarzyny Bosackiej nie znamy, ale tak czy tak będziemy oglądać jej nowy program!

Macie podobny plan? 

Kasia Bosacka w sesji dla magazynu VIVA!
Fot. Anna Powierza/Viva!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.