Katarzyna Bosacka, Viva! 7/2015
Fot. Anna Zofia Powierza
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Bosacka wraca do telewizji! 

Gdzie będzie można obejrzeć jej nowy program?

Rafał Kowalski 15 stycznia 2020 13:59
Katarzyna Bosacka, Viva! 7/2015
Fot. Anna Zofia Powierza

Już ponad pół roku minęło od momentu, gdy Katarzyna Bosacka została zwolniona ze skutkiem natychmiastowym z telewizji TVN. Orędowniczka zdrowego odżywiania i prowadząca hitowych programów o tej tematyce musiała pożegnać się z widzami, ponieważ według stacji, nawiązała trzyletnią współpracę reklamową z producentem ekologicznej żywności. To miało być niezgodne z zapisami umowy zawartej między 48-latką a telewizją. Czy to koniec przygody Kasi Bosackiej z małym ekranem?

Katarzyna Bosacka wraca do telewizji. Której?

Po tym, jak program Wiem, co jem musiał zniknąć między innymi ze stacji TVN Style, Katarzyna Bosacka pisała w sieci, że nie narzeka na brak kolejnych propozycji zawodowych. Mimo licznych ofert, gwiazda zaczęła nagrywać na własną rękę program internetowy. Odcinki publikowane na YouTubie śledzi od sierpnia 2019 roku średnio 50 tysięcy osób.

Autorytet wielu Polek i Polaków planuje już kolejne nagrania. Najnowsze będzie prawdopodobnie traktować o kwiatach. Tak przynajmniej sugeruje zdjęcie hiacyntów opublikowane na Instagramie. „Trochę wiosny zimą... wróć ... prawie... zimą. Jutro na kanale @Ekobosacka będzie pięknie i wiosennie. Trzymajcie kciuki za nagrania!”, napisała Kasia Bosacka na swoim Instagramie.

Podczas tym samym postem zdradziła też tajemnicę, która powinna ucieszyć wiele osób. „A już od wiosny wracam do tv. Zgadnijcie jakiej?”, zapytała swoich obserwatorów gwiazda? Wśród komentarzy przeważają typy takie jak TVP i Polsat. My odpowiedzi na pytanie Katarzyny Bosackiej nie znamy, ale tak czy tak będziemy oglądać jej nowy program!

Macie podobny plan? 

Kasia Bosacka w sesji dla magazynu VIVA!
Fot. Anna Powierza/Viva!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.