Katarzyna Ankudowicz
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Katarzyna Ankudowicz po raz pierwszy została mamą!

Aktorka ujawniła płeć dziecka

Redakcja VIVA! 1 marca 2020 11:45
Katarzyna Ankudowicz
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Katarzyna Ankudowicz została mamą! Gwiazda seriali Bulionerzy i O mnie się nie martw kilkanaście tygodni temu potwierdziła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Radosna nowina ucieszyła licznych fanów aktorki, którzy z niecierpliwością czekali na ujawnienie, czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka...

Katarzyna Ankudowicz urodziła córkę

Kilka miesięcy temu media rozpisywały się nie tylko o spektakularnej metamorfozie młodej aktorki, ale również o jej walce ze smogiem. Katarzyna Ankudowicz pozwała miasto o złą jakość powietrza i wygrała proces.

Wiadomość o ciąży wzbudziła ogromne zainteresowanie fanów – gwiazda seriali niewiele mówi na temat swojego życia prywatnego. Dziś aktorka opublikowała na swoim Instagramie rozczulające zdjęcie nowonarodzonej córeczki. „Zaczynamy całkiem nowe stare życie”, napisała.

Katarzyna Ankudowicz w ciepłych słowach zwróciła się również do całego personelu szpitala, w którym rodziła: „Dziękujemy za Wasze serce, sprawność i ogromną empatię!”.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

01.03.2020, godz.1:40 Dziś przyszła na świat nasza córeczka, z którą od dziś zaczynamy całkiem nowe stare życie @zdzieckiemnareku 😁😁😁😁. Dziękujemy z całego serca personelowi Szpitala św.Zofii w Warszawie!💐💐💐💐💐 Dziękujemy szczególnie paniom położnym (już w szkole rodzenia pełna pasji i profesjonalizmu p. Martyna, i inne panie, na izbie przyjęć p.Kasi, ( jednak urodziny będziecie miały obie panie jednego dnia😁), na oddziale położniczym i piętro wyżej:) p.Kasi, p.Aleksandrze, p.Malwinie,i cudownej i niesamowicie profesjonalnej (pieszczotliwie nazywanej „sadystką”) p.Martynie,oraz wszystkim innym paniom, które nam pomagały) oraz lekarzom ( p. dr Jan, p. dr anestezjolog, p.dr z izby przyjęć). Dziękujemy za Wasze serce, sprawność i ogromną empatię! 🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽💐💐💐💐💐💐💐💐🌸🌸🌸 #newborn #start #birthday #babygirl

Post udostępniony przez Kasia Ankudowicz (@ankudowiczkasia)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kasia Ankudowicz (@ankudowiczkasia)

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.