Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Warnke jest w ciąży! Aktorka niebawem po raz pierwszy zostanie mamą

Ciążowy brzuszek zaprezentowała podczas pokazu MMC

Gabriela Czernecka 1 lipca 2019 21:29
Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE

To już oficjalne: Katarzyna Warnke jest w ciąży! Aktorka wraz z mężem Piotrem Stramowskim potwierdziła właśnie, że niebawem po raz pierwszy zostaną rodzicami. Plotki o ciąży Kasi Warnke pojawiały się już od kilku miesięcy. Para nie komentowała jednak żadnych doniesień. Teraz nikt nie ma wątpliwości, że informacje okazały się prawdziwe. Aktorka zamknęła właśnie wraz z mężem pokaz MMC, na którym w pełnej okazałości zaprezentowała swoje ciążowe krągłości!

Kasia Warnke w ciąży. Chłopiec czy dziewczynka?

Plotki o ciąży Kasi Warnke pojawiały się w mediach już od jakiegoś czasu. Aktorka nie chciała jednak komentować żadnych doniesień na ten temat. Gwiazda Botoksu nie ukrywała jednak, że marzy o dużej rodzinie. „Ciąża to temat otwarty. Wiadomo, że nie mogę tej decyzji długo odkładać, bo skończyłam już 40-tkę, więc teraz albo nigdy. Piotrek mógłby sobie jeszcze spokojnie poczekać, ale ja mam mniej czasu, trzeba więc to zrobić”, mówiła jakiś czas temu.

Wcześniej w jednym z wywiadów aktorka wyjawiła, że nie lubi zmagać się z kolejnymi pytaniami o to, kiedy zostanie mamą. „Wiadomo, że jeżeli mam urodzić, to za chwilę… […] Wydaje mi się, że niesmaczna jest presja. Sama w sobie nie chciałabym wywoływać presji, bo kobieta potrafi się po prostu zablokować i przeżyć wielki dramat, jeżeli nic z tego nie wyjdzie. […] Z dziećmi jest fajnie, bez dzieci jest fajnie. […] Może nie próbujmy reżyserować cudzego życia”, mówiła 42-letnia Warnke w rozmowie z Kozaczkiem.

Przeczytaj też: Katarzyna Warnke ostro o ukrywaniu ciąży! Z ust aktorki padły mocne słowa

„Dziecko na pewno zmienia rodziców, zmienia postrzeganie świata, ale jestem tej zmiany ciekawa. Chciałabym pracować. Mam nadzieję, że w tej chwili moja pozycja staje się na tyle silna, że mogę sobie pozwolić na małą przerwę”, skomentowała posiadanie dziecka Kasia Warnke w Show.

Wygląda na to, że jej marzenie o rodzinie właśnie zaczęło się spełniać. Kasia Warnke zamknęła pokaz mody MMC, na którym zaprezentowała swoje ciążowe krągłości w pełnej okazałości. Widać, że aktorka jest już w zaawansowanej ciąży. Jak na razie płeć dziecka Kasi Warnke nie jest jeszcze znana. Serdecznie gratulujemy! 

Kasia Warnke w ciąży
Fot. Instagram

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke, Viva! luty 2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?