Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

O TYM JEST GŁOŚNO

Katarzyna Warnke zdobyła się na intymne wyznanie o seksie!

Dla aktorki tematy tabu nie istnieją...

Konrad Szczęsny 19 marca 2019 22:03

Katarzyna Warnke po raz kolejny udowodniła, że pruderia dla niej nie istnieje. Aktorka , która m.in. ma na koncie zmysłową sesję dla magazynu Playboy oraz dwie pełne namiętności sesje dla magazynu VIVA! w najnowszym wywiadzie przekonuje, że seks oralny w jej mniemaniu nie jest niczym sprośnym.

Katarzyna Warnke o romansie Napoleona i Madame Walewskiej

5 listopada na kanale Comedy Central ruszy drugi sezon Drunk History - Pół litra historii, serialu, w którym postaci, fakty i zjawiska historyczne opowiadane są z ciekawej, nowatorskiej perspektywy.

„Narrator z przymrużeniem oka w luźnej, lekko nietrzeźwej atmosferze, popijając drinka przedstawia prawdziwe wydarzenia historyczne - zabawne, często zaskakujące fakty z historii Polski. Opowieści ilustrowane są fabularnymi inscenizacjami, które w swojej formie odnoszą się do epoki, kostiumów, postaci i miejsca zdarzenia. Postaci - aktorzy biorący udział w inscenizacjach - mówią głosem narratora, starają się jak najdokładniej trafić we frazę, rytm i emocje opowiadacza. Tutaj w role wcielą się również najlepsi polscy aktorzy, komicy, osoby mediów z pozytywnym poczuciem humoru”, podkreślają twórcy.

W nagraniach uczestniczyła także Katarzyna Warnke, która postanowiła przybliżyć widzom kulisy romansu Napoleona Bonaparte z Madame Walewską i stwierdziła, że kluczem do sukcesu tej relacji był... seks oralny, a dokładniej „minetka”.

Katarzyna Warnke o seksie oralnym

O skomentowanie tej śmiałej hipotezy została poproszona przez jednego z dziennikarzy. „Będzie sprośnie!”, zapowiedział.

„Sprośnie? Czy ja wiem. Jeżeli miłość francuską czy też... nie wiem, jak to nazwać – minetkę – nazywamy sprośnością… Dla mnie nie, dla mnie to jest bardzo zabawna historia! Jest to historia Madame Walewskiej i jej romansu z Napoleonem. Oczywiście jest to moja wersja tej historii (śmiech).

Minetka pojawiła się po prostu dlatego, że miałam taki pomysł. Pani Walewska nie reagowała chętnie na zaproszenie do romansu, ale po nocy spędzonej z Napoleonem chyba się zakochała. I pomyślałam sobie, że cóż mógł mieć takiego w sobie Francuz, który przyjechał do Polski? No chyba to”, twierdzi Katarzyna Warnke w rozmowie z dziennikarzem Wirtualnej Polski.

W galerii możesz zobaczyć odważne zdjęcia aktorki z mężem, Piotrem Stramowskim. Patrząc na nie trudno się dziwić, że nazywani są najgorętszą parą polskiego show-biznesu...  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.