Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O tym się mówi

Kasia Warnke po dziewięciu dniach od porodu wróciła do pracy

Aktorka zachwyciła na czerwonym dywanie

Olga Figaszewska 20 września 2019 11:56
Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Katarzyna Warnke zachwyciła na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Aktorka pojawiła się na nim dziewięć dni po porodzie! W ubiegłym tygodniu gwiazda powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Zobacz, jak prezentowała się na czerwonym dywanie!

Kasia Warnke pierwszy raz na czerwonym dywanie

Aktorka nie zwalania tempa. Świeżo upieczona mama przyjechała do Gdyni, by wziąć udział  44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Uczestniczyła w konferencji filmu Pan T., który powalczy o Złote Lwy. W czwartek po raz pierwszy oficjalnie od czasu porodu pojawiła się na czerwonym dywanie. Stylizacja Kasi Warnke zachwyciła wszystkich. Gwiazda była ubrana w czarną bluzkę, spodnie i futrzaną kamizelkę. Całość dopełniały szpilki.

Widać, że macierzyństwo jej służy. Aktorka wyglądała kwitnąco - szczęśliwa i pełna energii pozowała do zdjęć.

Jak podobała Ci się kreacja Kasi Warnke? 

Kasia Warnke, Katarzyna Warnke
Fot. VIPHOTO/East News

Kasia Warnke, Katarzyna Warnke
Fot. VIPHOTO/East News

Kasia Warnke, Katarzyna Warnke
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?