Kasia Tusk
Fot. Instagram/@makelifeeasier
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Tusk po raz pierwszy pokazała córeczkę!

Córeczka blogerki rośnie jak na drożdżach!

Olga Figaszewska 5 sierpnia 2019 14:51
Kasia Tusk
Fot. Instagram/@makelifeeasier

Kasia Tusk chroni swoją prywatność. Pod koniec stycznia po raz pierwszy została mamą. W mediach społecznościowych rzadko zamieszcza rodzinne kadry. Teraz postanowiła podzielić się z fanami pierwszą, uroczą fotografią córeczki. Jak wygląda jej pociecha? Fani są zachwyceni!

Kasia Tusk na zdjęciu z córeczką

Informację o ślubie i ciąży długo udało jej się zachować w tajemnicy. Na próżno szukać na jej Instagramie zdjęć z brzuszkiem czy ukochanym mężem. Rewolucyjne zmiany w swoim życiu Kasia Tusk zasugerowała poruszającym wpisem.

„Nigdy nie przywiązywałam szczególnej uwagi do symbolicznego znaczenia stycznia – pierwszego miesiąca w roku. Pod nosem śmiałam się z osób, które z pieczołowitością sporządzały listę noworocznych postanowień albo pompatycznie ogłaszały, że ten rok będzie dla nich przełomowy, bo intuicja im to podpowiada. Los bywa przewrotny, bo styczeń stał się dla mnie wyjątkowym miesiącem”, napisała kilka  miesięcy temu. Dopiero potem umieściła zdjęcie z wózkiem.

Córka Donalda Tuska tym razem uchyliła rąbka tajemnicy. Na Instagramie zamieściła uroczą fotografię z maleństwem z włoskich wojaży. A fani blogerki są zachwyceni tym widokiem. Córeczka Kasi Tusk rośnie jak na drożdżach!

„Ale macie stylówki”, „Klasa i styl w genach”, ,,Naturalnie...najpiękniej", ,,przepiekne zdjęcie !", ,,Mamma Mia!🙈💕piękna", czytamy.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sun, olive trees... and no hair dryer 🤪🌱🍝👩‍🦱 #Liguria #Monterosso #mummylife #thenoisetier

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.