Kasia Tusk, Staszek Cudny
Fot. East News
Z ŻYCI GWIAZD

Kasia Tusk pierwszy raz o ciąży. „Nasz największy projekt”

Radosną nowinę przekazała w dniu urodzin

Monika Katarzyna Krupska 16 października 2018 18:55
Kasia Tusk, Staszek Cudny
Fot. East News

Czy Kasia Tusk jest w ciąży? To pytanie nie jest już zagadką. Blogerka właśnie przekazała radosną nowinę, choć o błogosławionym stanie nie chciała wcześniej mówić. Zdecydowała jednak, że 31. urodziny są idealną do tego okazją. Czy już wiadomo, kiedy urodzi?

Kasia Tusk jest w ciąży

To wyjątkowy rok dla Kasi Tusk. Blogerka kilka tygodni temu po wielu latach związku wyszła za mąż, a teraz jak się okazuje jest w ciąży! Córka Donalda Tuska do tej pory próbowała utrzymać wszystko w tajemnicy, ale ciążowych krągłości nie była w stanie dłużej ukryć. Żona Stanisława Cudnego nie mogąc już dłużej milczeć zdecydowała, że swoim fanom radosną nowinę przekaże na Instagramie. Zrobiła to w dniu urodzin. Co takiego napisała? 

„Podobno po burzy zawsze wychodzi słońce i w dniu moich trzydziestych pierwszych urodzin głęboko wierzę, że tak właśnie jest. Jeśli mogę więc poprosić Was dziś o jakieś życzenia, to tylko o zdrowie i spokój, bo to jedyne, czego teraz potrzebujemy. Dziękuję wszystkim kochanym Czytelniczkom za ich wyrozumiałość wobec mojego milczenia. Wasze dobre słowa, wsparcie i delikatność akurat w ogóle mnie nie dziwią – zawsze wiedziałam, że Czytelniczki to ja mam najlepsze na świecie”, napisała Kasia Tusk na Instagramie. I dodała tylko jeden hashtag - nasz największy projekt. Blogerka nie zdecydowała się na ujawnienie daty porodu, jednak po najnowszych zdjęciach możemy przypuszczać, że będzie miał on miejsce w następnym roku.

Kasi i Stanisławowi gratulujemy!  

Kasia Tusk, Stanisław Cudny
Fot. East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.