O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Tusk jest w ciąży?! 

Wraz z mężem powitają na świecie swoje pierwsze dziecko!

Olga Figaszewska 2 października 2018 08:23
Kasia Tusk
Fot. Robert Wolański

Kasia Tusk jest w ciąży?! Wraz z mężem, Stanisławem Cudnym wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko!

Kasa Tusk w ciąży?! 

Niedawno para wzięła ślub, ale informację o tym wydarzeniu dość długo udawało im się utrzymać w tajemnicy. Teraz wszystko wskazuje na to, że ich rodzina wkrótce się powiększy! Jak Super Express córka Donalda Tuska spodziewa się pierwszego dziecka! Mają o tym świadczyć fotografie, na których widać ciążowe krągłości. Fotoreporterzy przyłapali małżeństwo podczas jesiennego spaceru. Kasia Tusk miała na sobie stylizację, która wyraźnie podkreślała zaokrąglony brzuszek. 

Na próżno szukać podobnych zdjęć na blogu czy Instagramie gwiazdy. Jednak rzeczywiście, w ostatnim czasie Kasia Tusk prezentuje oversizowe sukienki czy swetry. Innego znaczenia też nabiera jeden z ostatnich postów, w którym zachwala herbatę dla kobiet w ciąży. „Nareszcie znalazłam zieloną herbatę, która mi smakuje (…) Dzięki znikomej zawartości kofeiny kukicha świetnie nadaje się do picia dla dzieci, kobiet w ciąży i o późnych porach dnia”, czytamy.

To dla Kasi Tusk i Stanisława Cudnego wyjątkowy czas! Serdecznie gratulujemy!   

Kasia Tusk, Stanisław Cudny
Fot. East News

Kasia Tusk w ciąży
Fot. zdjęcie okładki Super Express

 

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!