Katarzyna Sokołowska
Fot. Instagram @kasiasokolowska_official
Metamorfozy gwiazd

Kasia Sokołowska dołączyła do grona... blondynek!

Zobacz, jak wygląda w nowym kolorze włosów!

Marta Cieplak 27 marca 2019 07:48
Katarzyna Sokołowska
Fot. Instagram @kasiasokolowska_official

Polskie gwiazdy na wiosnę zmieniają wizerunek. Do tego licznego już grona, dołączyła właśnie Kasia Sokołowska! Choć cięcie jest niemal takie samo, to jednak kolor robi wrażenie! Słynna reżyserka pokazów mody i jurorka Top Model zrezygnowała z ciemniejszego koloru włosów na rzecz blondu!

Kasia Sokołowska zmieniła fryzurę i została blondynką!

Gwiazda wrzuciła na Instagram swoje zdjęcia z wyjazdu do Paryża na których można zauważyć ogromną różnicę w kolorze włosów.  Sądząc z opisów pod fotką za metamorfozę Kasi odpowiada Daniel Gryszke, jeden z fryzjerów na stałe współpracujących z marką L'Oreal Professionnel, która właśnie w Paryżu świętowała 110 urodziny!

Jasne włosy bardzo zmieniły wizerunek gwiazdy –  Kasia wygląda drapieżniej i bardziej sexy! Kolor to nie klasyczna platyna, ale odcień zdecydowanie cieplejszy, który bardzo ładnie podkreśla karnację. Nie tylko nam się podoba! Pod zdjęciem co chwila pojawiają się nowe komentarze: „!0 lat mniej!”, „Kasia, cudo!”, „O Boże! Jaki kosmos! cudownie Pani wygląda!”, „Wyglądasz fenomenalnie”.

A Wam nowy kolor włosów gwiazdy przypadł do gustu? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.