Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Niezgoda zawstydziła wścibskich fotografów gorącym zdjęciem w bikini!

„Nie boję się odważnych ujęć”, deklaruje

Konrad Szczęsny 21 sierpnia 2018 08:56
Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Fot. Iza Grzybowska

Jest dojrzała, odniosła spektakularny sukces i... wciąż inspiruje setki kobiet w całej Polsce! Katarzyna Niezgoda nie ukrywała w niedawnym wywiadzie dla VIVY!, że w ostatnim czasie zmieniła swoje życie. Efektem tego jest metamorfoza jej wyglądu: widać, że bizneswoman straciła zbędne kilogramy i nie ukrywa, że dzięki temu poczuła się znacznie lepiej. Dowodem na to jest jej seksowne zdjęcie w bikini, które zamieściła na Instagramie.

Katarzyna Niezgoda w bikini na Instagramie: metamorfoza

Katarzyna Niezgoda, przebywająca na wakacjach w Bułgarii, publikując tak odważną fotografię w sieci walczy z paparazzi, którzy postanowili wykonać zdjęcia, które w jej opinii godzą w jej wizerunek.

„Pozdrawiam z urlopu 🤗 Zdjęcia z plaży robione od lat, wielokrotnie w najbardziej niekorzystnych ujęciach i upubliczniane bez mojej zgody!!! Są przekroczeniem granicy dobrego smaku i prywatności”, grzmi bizneswoman.

Dodaje także, że nie ma większych problemów przed pokazywaniem ciała, nawet jeśli widok nie wszystkim przypadnie do gustu.

„Nie boję się odważnych ujęć ale proszę o uszanowanie mojego wolnego czasu 🤗 oczywiście serdecznie pozdrawiam paparazzi którzy jak zawsze skutecznie mnie znajdą 📸😉 #pięściąwszklanysufit #paparazzi#przelomwodzywianiu #katarzynaniezgoda”, podpisała fotografię była partnerka Tomasza Kammela.

Internauci o zdjęciu Katarzyny Niezgody w bikini

Internauci docenili odwagę Katarzyny Niezgody i pod fotografią nie szczędzą jej ciepłych słów.

„Kasia brawo! Dużo spokoju podczas urlopu!”, napisała jedna z fanek. „Pięknie wyglądasz, Kasiu❤️”, dodała inna. „No i extra ! Pięknie Pani wygląda. Najważniejsze, to kochać siebie i być dla siebie dobrym”, przekonuje trzecia. „Pani Kasiu jak zawsze przepięknie i z klasą ❤❤❤😍😍”, napisała rozentuzjazmowana fanka.

I trudno się z nimi nie zgodzić!  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.