FESTIWAL W SOPOCIE 2018

Kasia Kowalska po raz pierwszy publicznie z synem Ignacym!

Syn wokalistki był wyraźnie zakłopotany sytuacją

Konrad Szczęsny 17 sierpnia 2018 12:30

Wczoraj, trzeciego dnia Top of the Top Sopot Festiwal na scenie wystąpili artyści, którzy w Operze Leśnej świętowali swoje jubileusze. Wśród nich znalazła się również Kasia Kowalska, która na polskiej scenie tworzy i śpiewa od 25 lat. Wokalistka wykonała takie hity, jak Domek z kart, A to co mam oraz singiel Aya z 2016 roku (z towarzyszeniem zespołu Tulia). Natomiast po koncercie pozowała fotografom do zdjęć ze swoimi dziećmi: 21-letnią Olą oraz 10-letnim Ignacym. Patrząc na te zdjęcia, trudno się nie uśmiechnąć!

Kasia Kowalska na festiwalu w Sopocie z dziećmi, Olą i Ignacym

O ile córka gwiazdy czuła się przed obiektywem bardzo swobodnie, co widać było po mowie jej ciała, promiennym uśmiechu i sposobie, w jaki zachowywała się przy obecnych na miejscu fotoreporterach, o tyle syn Kasi Kowalskiej, Ignacy Ułanowski, wydawał się całym zamieszaniem dosyć mocno zakłopotany. Być może dlatego, że to jego pierwsze publiczne wyjście u boku sławnej mamy.

Widać jednak, że cała trójka jest sobie bardzo bliska. Na ich twarzach widać było uśmiechy od ucha do ucha, chętnie rozmawiali z fotoreporterami oraz przytulali się przed obiektywami. Te zdjęcie są pełne czułości i miłości.

Kim jest Ignacy Ułanowski i Ola Kowalska, dzieci Kasi Kowalskiej?

Aleksandra Julia przyszła na świat 2 maja 1997 roku, jest owocem związku sławnej mamy z muzykiem greckiego pochodzenia, Kostkiem Yoriadisem. Jak podkreślała wielokrotnie w wywiadach Kasia Kowalska, ojciec nigdy nie łożył na utrzymanie Oli i nie zabiegał o kontakt z córką. Obecnie córka gwiazdy studiuje modę i design w Londynie. Ma również chłopaka.

Z kolei 10-letni Ignacy urodził się 24 czerwca 2008 roku. Jego ojcem jest perkusista Marcin Ułanowski, który wraz z wokalistką chętnie wykonuje rodzicielskie obowiązki i jest odpowiedzialnym i dojrzałym ojcem. Syn muzyków jest wielkim fanem piłki nożnej, szczególnie Cristiano Ronaldo oraz Roberta Lewandowskiego.

W galerii możesz zobaczyć zdjęcia Kasi Kowalskiej z dziećmi. Czy uważasz, że są podobne do sławnej mamy?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.