FESTIWAL W SOPOCIE 2018

Kasia Kowalska po raz pierwszy publicznie z synem Ignacym!

Syn wokalistki był wyraźnie zakłopotany sytuacją

Konrad Szczęsny 17 sierpnia 2018 12:30

Wczoraj, trzeciego dnia Top of the Top Sopot Festiwal na scenie wystąpili artyści, którzy w Operze Leśnej świętowali swoje jubileusze. Wśród nich znalazła się również Kasia Kowalska, która na polskiej scenie tworzy i śpiewa od 25 lat. Wokalistka wykonała takie hity, jak Domek z kart, A to co mam oraz singiel Aya z 2016 roku (z towarzyszeniem zespołu Tulia). Natomiast po koncercie pozowała fotografom do zdjęć ze swoimi dziećmi: 21-letnią Olą oraz 10-letnim Ignacym. Patrząc na te zdjęcia, trudno się nie uśmiechnąć!

Kasia Kowalska na festiwalu w Sopocie z dziećmi, Olą i Ignacym

O ile córka gwiazdy czuła się przed obiektywem bardzo swobodnie, co widać było po mowie jej ciała, promiennym uśmiechu i sposobie, w jaki zachowywała się przy obecnych na miejscu fotoreporterach, o tyle syn Kasi Kowalskiej, Ignacy Ułanowski, wydawał się całym zamieszaniem dosyć mocno zakłopotany. Być może dlatego, że to jego pierwsze publiczne wyjście u boku sławnej mamy.

Widać jednak, że cała trójka jest sobie bardzo bliska. Na ich twarzach widać było uśmiechy od ucha do ucha, chętnie rozmawiali z fotoreporterami oraz przytulali się przed obiektywami. Te zdjęcie są pełne czułości i miłości.

Kim jest Ignacy Ułanowski i Ola Kowalska, dzieci Kasi Kowalskiej?

Aleksandra Julia przyszła na świat 2 maja 1997 roku, jest owocem związku sławnej mamy z muzykiem greckiego pochodzenia, Kostkiem Yoriadisem. Jak podkreślała wielokrotnie w wywiadach Kasia Kowalska, ojciec nigdy nie łożył na utrzymanie Oli i nie zabiegał o kontakt z córką. Obecnie córka gwiazdy studiuje modę i design w Londynie. Ma również chłopaka.

Z kolei 10-letni Ignacy urodził się 24 czerwca 2008 roku. Jego ojcem jest perkusista Marcin Ułanowski, który wraz z wokalistką chętnie wykonuje rodzicielskie obowiązki i jest odpowiedzialnym i dojrzałym ojcem. Syn muzyków jest wielkim fanem piłki nożnej, szczególnie Cristiano Ronaldo oraz Roberta Lewandowskiego.

W galerii możesz zobaczyć zdjęcia Kasi Kowalskiej z dziećmi. Czy uważasz, że są podobne do sławnej mamy?  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.