O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Kowalska wydała oświadczenie w związku ze stanem zdrowia córki

Gwiazda prosi o jedno

Redakcja VIVA! 7 kwietnia 2020 22:22

Dla Kasi Kowalskiej ostatnie tygodnie są bardzo trudne. Wokalistka martwi się o życie i zdrowie swojej pociechy. Córka gwiazdy przebywa w szpitalu w Londynie. Kasia Kowalska zdecydowała się opublikować w sieci specjalne oświadczenie. 

Kasia Kowalska wydała oświadczenie

Córka Kasi Kowalskiej przebywa w szpitalu w Londynie. Wokalistka „Dzisiaj dostałam telefon z Anglii z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka. Czy zgadzam się na jej intubację. (…) Nie wiem, nie potrafię płakać, chociaż dzisiaj wiele godzin wypłakałam. Kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu. Zostańcie w domu”, mówiła łamiącym głosem 27 marca informując o stanie zdrowia swojej córki.

,,Dziękuje Wam za wszystkie ciepłe słowa .... Oli stan jest dziś stabilny . Wszyscy jesteśmy z nią !", pisała potem Kasia Kowalska.

Media podawały, że Ola została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Podobno wokalistka myślała nawet o tym, by przetransportować córkę do Polski, by być blisko niej. Super Express dotarł do informacji, z których wynika, że gwiazda mogła liczyć na wsparcie Dominiki Kulczyk. Niestety stan Oli na to nie pozwala. 

Teraz na Facebooku Kasia Kowalskiej pojawiło się specjalne oświadczenie. Wokalistka podziękowała wszystkim za wsparcie i chęć pomocy. Poprosiła o jedno i odniosła się do medialnych spekulacji. 

„Bardzo dziękuję wszystkim za troskę, słowa otuchy i chęć pomocy. Jednocześnie proszę o uszanowanie spokoju mojej rodziny w tym trudnym dla nas czasie. Dziękuję za wsparcie przyjaciołom, fanom i mediom”, napisała Kasia Kowalska.

Życzymy dużo sił i szybkiego powrotu do zdrowia! 

Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?