Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
O TYM SIĘ MÓWI

Znana trenerka skrytykowała wygląd Dominiki Gwit?! 

„Ludzie zakompleksieni, otyli wewnętrznie, walczą ze sobą”

Olga Figaszewska 2 lutego 2019 15:55
Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Dominika Gwit wciąż musi się mierzyć z krytyką. Dotyczy ona jej wagi i wypowiedzi, w których wielokrotnie przekonywała fanów, że dopiero teraz czuje się kobieco i nie brakuje jej pewności siebie. Niektórzy zarzucają jej, że taką postawą promuje otyłość. Wydaje się, że gwiazda ma do uszczypliwych uwag dystans. Czy wypowiedź jednej z trenerek może ją zaboleć?

Kasia Dziurska o Dominice Gwit

Dzięki odpowiedniemu odżywianiu i ćwiczeniom Dominice Gwit udało się schudnąć aż 50 kilogramów! W pewnym momencie dopadł ją efekt jojo. „Chwaliłam się sukcesami w mediach, wszystkich namawiałam do diety. Obsesja szybko dała o sobie znać. Sama wywierałam na sobie presję. Stałam się niewolnikiem samej siebie. W końcu nie wytrzymałam. Hamulce puściły. Przytyłam”, pisała szczerze gwiazda. Teraz jest zakochana, spełniona i szczęśliwa. W wywiadach podkreśla, że świetnie czuje się we własnym ciele. 

W kwestii wyglądu aktorki wypowiedziała się Kasia Dziurska, trenerka personalna i ceniona instruktorka fitness. Była uczestniczka Tańca z Gwiazdami w rozmowie z JastrząbPost radziła, jak utrzymać zdrową sylwetkę i prawidłowo się odżywiać.

„Ta zima nas rozleniwia bardzo. Idziemy na łatwiznę, tak jak wspomniałaś. Jeśli naprawdę nie wiemy, jak gotować, to zainwestujmy pieniążki w dietę pudełkową. Poprośmy małżonka, kolegę, dziewczynę, aby nam ugotowała i zamieniajmy te nasze pożywienie codzienne na coś zdrowszego i to z czasem wejdzie w nawyk. Ludzie zobaczą, że to zdrowe jedzenie wcale nie jest niesmaczne i to wpadnie w rytm zdrowego stylu życia wyjdzie nam na dobre”, przekonywała.

Kolejne pytanie odnosiło się do sylwetki i metamorfozy Dominiki Gwit. Ekspertka w dziedzinie fitnessu podkreśliła, że aktorka akceptuje swój wygląd i trudno to kwestionować.

„Mnie się wydaje, że ona sama siebie akceptuje i tutaj nie możemy ingerować w jej wybory, styl życia. Jest zakochana, jest szczęśliwa. Z tego co my widzimy i co pokazuje nam w mediach. Nie wiemy, jak jest w rzeczywistości. Bo czasami ludzie zakompleksieni, otyli lub właśnie wręcz przeciwnie, za szczupli, wewnętrznie walczą ze sobą. Nie chcę tutaj nic spekulować, ale Dominika ma taki sam problem. Po prostu, cieszmy się tym, jaką jest osobą. Jest osobą pogodną, akceptuje siebie, więc powinniśmy z niej brać przykład”, dodała w rozmowie z dziennikarką.  

Dominika Gwit
Fot. Instagram @dominikagwit

Dominika Gwit
Fot. Piotr Molecki/East News

Kasia Dziurska
Fot. instagram@kasia_dziurska

Kasia Dziurska
Fot. instagram@kasia_dziurska

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?