Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Cichopek pokazała, jak wygląda zimą praca na planie M jak miłość 

„Wczorajsze nocne zdjęcia przy -17. Daliśmy radę”

Olga Figaszewska 20 stycznia 2021 14:51
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Katarzynę Cichopek od 20 lat wciela się w jedną z głównych postaci w uwielbianej przez Polaków produkcji – M jak miłość. Fani z zapartym tchem śledzą losy serialowej Kingu Zduńskiej. Aktorka zamieszcza na Instagramie relacje i zdjęcia prosto z planu M jak miłość. Tak było i tym razem. Gwiazda opisała, jak wygląda ich praca podczas ostatnich mroźnych dni. Bywa naprawdę ciężko.

Kasia Cichopek o pracy na planie M jak miłość

Jak wygląda praca na planie serialu? To pytanie często zadają sobie wielbiciele popularnych produkcji. Zdarza się, że Kasia Cichopek uchyla rąbka tajemnicy i pokazuje kulisy produkcji. Na jej Instagramie nie brakuje uroczych kadrów z serialowym mężem, w którego wciela się Marcin Mroczek.

Najnowsze zdjęcie, opublikowane przez aktorkę wywołało spore poruszenie wśród fanów gwiazdy. Dlaczego? W ostatnim czasie Polskę nawiedziła fala mrozów i dużych opadów śniegu. Zawitała do nas prawdziwa zima! Dla niektórych jest to powód do radości, a inni marzą już o letnich upałach.

Niższe temperatury są zawsze problematyczne podczas planów zdjęciowych. Aktorzy często korzystają ze specjalnej ocieplanej odzieży. A nagrania trwają długie godziny...

,,Wczorajsze nocne zdjęcia przy -17 😨 a kontynuacja kostiumu z listopada 🤪 Daliśmy radę 💪🏻 super reżyser, zdolna ekipa i extra serialowy mąż @mroczek_marcin i ogarnęliśmy temat", napisała aktorka. 

Fani w komentarzach przejęli się tą sytuacją. ,,To prawie jak wstęp do morsowania", ,,Trzymajcie się ciepło", ,,M jak mróz", ,,Współczuję", czytamy. 

,,Nie ma miękkiej gry", odpisała Kasia Cichopek.  ,,W takiej sytuacji przydałby się cienki ocieplacz pod spód. W Moskwie jak kręcą seriale, a trzeba być ubranym cieniej to dają właśnie takie ocieplane getry", napisała jedna z osób. Aktorka szybko pospieszyła z wyjaśnieniem: ,,Oj, mam na sobie z 5 warstw. Na story pokazałam i specjalne naklejane ocieplacze na butach i na plecach".  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.