Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Cichopek: ,,Nie mogę zmieniać fryzury. Jestem zobligowana kontraktem"

Z czego jeszcze musiała zrezygnować gwiazda M jak miłość?

Redakcja VIVA! 6 czerwca 2020 06:51
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Katarzyna Cichopek od lat wierna jest tej samej fryzurze. Czy nigdy nie myślała o zmianie? Okazuje się, że to wcale nie jest takie proste. Aktorka nie może poddać się większej metamorfozie bez zgody produkcji serialu M jak miłość. Z czego jeszcze musi zrezygnować i na co uważać?

Katarzyna Cichopek o pracy w M jak miłość

Od lat wciela się w jedną z głównych postaci serialowego hitu. W M jak miłość gra rolę Kingi Zduńskiej. Od początku zyskała sympatię i uznanie widzów. Katarzyna Cichopek uwielbia swoją prace. Nie każdy zdawał sobie sprawę, do czego musiała się zobowiązać podpisując kontakt. Znajduje się w nim sporo wytycznych i zakazów, m.in. ten dotyczący zmian fryzury.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💋 jak mija Wam sobota? #saturday #saturdayvibes #springvibes #summer #beauty #sexy #photooftheday

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

„Nie mogę zmieniać fryzury. Jestem zobligowana kontraktem w serialu M jak Miłość, że moje włosy muszą mieć ta samą długość do kontynuacji i bez zgody producentów nie mogę zmienić koloru, nie mogę zrobić drastycznego cięcia. Jak się podcina końcówki dla pielęgnacji i dobrego wyglądu, to widz tego nie zauważy. Natomiast jakbym nagle z długich włosów zrobiła krótkiego boba, to nie mogę”, zdradziła w rozmowie z JastrząbPost.

Obostrzenia dotyczą przede wszystkim wyglądu. Jeden z punktów dotyczy koloru paznokci, które na planie muszą być pomalowane na delikatny kolor. Aktorka długo nie mogła zrozumieć tej zasady.

„Później zobaczyłam na ekranie dziewczynę, która miała długie paznokcie w bardzo agresywnym kolorze. W ogóle nie mogłam skupić się na tym, co ona grała i co mówiła, tylko migały mi te paznokcie. Więc gdzieś rozumiem, że to odciąga uwagę od tych istotnych scen, wątku. Więc nie kłócę się z tym. Ja od 18 lat mam krótkie i jasne paznokcie”, wyznała.

Katarzyna Cichopek nie myślała o tym, by zagrać w innej produkcji. Aktorka nie wyobraża sobie jednak takiego scenariusza.

„Teoretycznie mam dowolność i mogłabym, natomiast jestem lojalna wobec produkcji. Jestem bardzo wdzięczna, że od 20 lat mam stałą pracę, co w tych czasach kwarantanny jest na wagę złota. Staram się być lojalna wobec swojego pracodawcy i nawet jeśli nie muszę, to wolę uprzedzić, porozmawiać, zapytać się. Nie wybieram też propozycji, które są identyczne do mojej roli. Tym samym strzelam Kindze w kolano, a w efekcie sobie. W związku z tym pytam o zgodę”, opowiedziała w rozmowie z JastrząbPost. 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.