O TYM SIĘ MÓWI

TYLKO U NAS Karolina Szostak wróciła na antenę Polsatu!

DD 27 maja 2017 15:20
Karolina Szostak, VIVA! luty 2017, main topic
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Karolina Szostak wróciła na wizję! Prezenterkę, która przez kilka tygodni była na dłuższym urlopie, znowu możemy oglądać w telewizji. Tym samym plotki na temat zwolnienia gwiazdy okazały się nieprawdziwe. 

Zobacz też: Uwodzi, prowokuje, olśniewa. Dla „VIVY!” seksowna Karolina Szostak zagrała w zmysłowym teledysku

Karolina Szostak wróciła do Polsatu

Karolina Szostak została zwolniona!’’, „Prezenterka rozstała się z Polsatem! Co dalej z karierą Karoliny Szostak?’’ — to tylko część nagłówków, które towarzyszyły publikacjom na temat prezenterki. Portale plotkarskie rozpisywały się na temat usunięcia Karoliny Szostak z ramówki Polsatu. 

Karolina po dłuższym urlopie powróciła do pracy. Pierwsze wejście na wizję prezenterka miała dziś o godz. 15.15 na antenie Polsat News.

Karolina Szostak w VIVIE!

Cała Polska z zachwytem patrzyła na spektakularną metamorfozę Karoliny Szostak. Tylko VIVIE! prezenterka opowiedziała o największych zamianach w swoim życiu. 

Nie ma tak, że dotrę do rozmiaru 36 czy 34 i będę szczęśliwa. Czekałam na taki moment, kiedy sama powiem »dość«, i myślę, że teraz jest taki moment. Nie chciałabym już bardziej schudnąć. Nigdy nie miałam kompleksów. Nauczono mnie akceptacji siebie” - wyznała w rozmowie z Katarzyną Sielicką. „Zależy mi na utrzymaniu tej sylwetki, którą mam. To jest fajne, jak idę na przykład do Łukasza Jemioła i po prostu zakładam rzeczy z wieszaka. Albo jak byłam u Paprockiego i Brzozowskiego na pokazie w ich sukience w rozmiarze 36. Sama byłam w szoku. Wyglądało to naprawdę dobrze, nie było obcisłe” - kontynuuje.

Przeczytaj też: „Po trepanacji czaszki byłam łysa, miałam zeza”. Tragiczny wypadek zaważył na życiu Karoliny Szostak

Wideo

Podjęliśmy wyzwanie #1TBChallenge!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.