Karolina Szostak ma nowego faceta? Prezenterka Polsatu jest zakochana?
Fot. ONS
O TYM SIĘ MÓWI

Karolina Szostak jest zakochana?! Wiemy, kim jest przystojny brunet, z którym prezenterka pojawiła się na salonach!

Konrad Szczęsny 13 października 2017 15:30
Karolina Szostak ma nowego faceta? Prezenterka Polsatu jest zakochana?
Fot. ONS

Karolina Szostak jest zakochana? Gwiazda Polsatu ma nowego faceta? O tym zaczęły spekulować media, gry prezenterka pokazała się na jednej z warszawskich imprez u boku przystojnego bruneta. Kim jest mężczyzna, którego uznano za partnera gwiazdy?

 

Zobacz też: Karolina Szostak: „Wszyscy pytają, dlaczego nie mam męża”. Tylko nam zdradziła odpowiedź

 

Karolina Szostak ma nowego chłopaka?

 

Na salonach huczy od plotek, że Karolina Szostak, o której spektakularnej metamorfozie mówi się od zeszłego roku, jest zakochana! Wybrankiem prezenterki Polsatu ma być dobrze zbudowany brunet, z którym gwiazda przyszła na galę rozdania ELLE STYLE AWARDS 2017. Czy to nowa miłość czy po prostu niewinna znajomość?

 

Karolina Szostak ma nowego faceta? Prezenterka Polsatu jest zakochana?
Fot. ONS

 

Kim jest nowy chłopak Karoliny Szostak?

 

Jak się okazuje, informacje w tej kwestii są sprzeczne! Jeden z portali twierdzi, że to przyjaciel prezenterki z czasów szkolnych, inny, że parę faktycznie łączy coś więcej i to ich salonowy debiut. Choć niewiele wiadomo o tożsamości nowej miłości Karoliny Szostak, ma być on obcokrajowcem. W ostatnim pojawił się również na niedawnej premierze książki prezenterki „Mój spektakularny detoks”. Mówi się, że przez cały wieczór para nie mogła oderwać od siebie wzroku i widać było, że rozumieją się niemal bez słów. Czy przystojnego bruneta i ponętną prezenterką połączył płomienny romans czy to może jedynie zażyłość podszyta sympatią?

 

Zobacz też: „Po trepanacji czaszki byłam łysa, miałam zeza”. Tragiczny wypadek zaważył na życiu Karoliny Szostak

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.