Karolina Szostak, Viva! maj 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Karolina Szostak usłyszała straszną diagnozę...

Gwiazda musiała powtórzyć badania piersi!

Olga Figaszewska 3 października 2018 14:54
Karolina Szostak, Viva! maj 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Niedawno Karolina Szostak przeszła spektakularną metamorfozę. Od tamtej pory jeszcze bardziej przykłada się do prowadzenia zdrowego trybu życia i to jest dla niej najważniejsze. Stara się również wykonywać najważniejsze badania. W ostatnim czasie dziennikarka poddała się mammografii. Gwiazda usłyszała straszną straszną diagnozę. Lekarz w jednej z piersi zauważył pewną zmianę…

Karolina Szostak obawiała się raka piersi

Jak donosi jedne z dzienników, prezenterka przeżyła chwilę grozy. Karolina Szostak musiała powtórzyć badania piersi. Lekarka  była zaniepokoiła się cieniem, który pojawił się na monitorze. Niezbędne było powtórzenie badania.

„Bardzo się przestraszyłam, ale na szczęście to był fałszywy alarm. Uspokoiła mnie, że przy tak obfitym biuście jak mój czasem coś źle się ułoży i powstają zacienienia. Tak też się okazało. Następny zapis był już czysty ”, mówi Karolina Szostak w rozmowie z Super Expressem.

Na szczęście wszystko skończyło się pomyślnie. Jednak warto przypomnieć, jak ważne są badania profilaktyczne raka piersi, o czym niestety większość kobiet wciąż zapomina lub po prostu się boi. Wcześnie wykryty rak jest wyleczalny. Mammografia,  usg piersi czy nawet samobadanie niejednokrotnie ratują życie… Dlatego przynajmniej raz w roku każda z kobiet powinna poddać się takim badaniom. Rocznie na raka piersi umiera około 6 tysięcy Polek! To najczęściej występujący nowotwór złośliwy u kobiet. 

Karolina Szostak
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Karolina Szostak, Viva! maj 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.