Karolina Szostak, VIVA! luty 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Karolina Szostak pokazała, jak wygląda bez makijażu. Fani ostro zareagowali: „Uroda pospolita, czym tu się zachwycać?”

Konrad Szczęsny 6 sierpnia 2017 15:15
Karolina Szostak, VIVA! luty 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Hit czy kit? Zdjęcie Karoliny Szostak bez makijażu podzieliło jej fanów. Jedni uważają, że prezenterka Polsatu wygląda w wersji sauté olśniewająco, inni, że jej uroda jest pospolita i nie ma się czym chwalić!

 

Polecamy też: Ostatnio gwiazdy chętnie pokazują się bez makijażu. Zobacz słynną sesję VIVY! bez retuszu

 

Karolina Szostak bez makijażu

 

Moda i chęć wzbudzenia zainteresowania za wszelką cenę? A może walka o naturalność? Zdjęcia gwiazd bez makijażu co jakiś czas elektryzują ich fanów i media. Wszyscy zastanawiają się, czy aby na pewno na twarzach kobiet z pierwszych stron gazet w takim wydaniu nie ma ani grama kosmetyków i czy za promienną cerą i brakiem zmarszczek nie stoją przypadkiem zabiegi medycyny estetycznej. Często zdarza się również, że internauci nie zostawiają na aktorkach i piosenkarkach suchej nitki i twierdzą, że niepotrzebnie zamieszczają tego typu zdjęcia w mediach społecznościowych, bo po prostu w wersji sauté prezentują się niekorzystnie. Do grona gwiazd, które wsparły walkę o naturalność, dołączyła właśnie Karolina Szostak. Fotografia dziennikarki bez makijażu (w dodatku w samym ręczniku, tuż po wyjściu spod prysznica!) również podzieliła jej fanów, którzy nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli na wrzuconej do sieci fotce.

 

 

#rano#pobudka#nomakeupselfie#🙈#dziendobrybardzo#małpa#w#kąpieli#gotowi#dopracy#dozobaczenia#🌞

Post udostępniony przez Karolina Szostak (@karolinaszostak)

 

Polecamy też: MaRina, Rusin, Kożuchowska... Dlaczego gwiazdy coraz częściej wrzucają zdjęcia bez makijażu?

 

Fani o zdjęciu Karoliny Szostak bez makijażu

 

Fani z jednej strony podkreślają, że podziwiają prezenterkę Polsatu za odwagę i doceniają jej urodę.

Zawsze była Pani piękna;) teraz jakby sprawia Pani wrażenie młodszej. Wszystkie zmiany na korzyść ;)”, rozpływa się w zachwytach jedna z nich. „Jak nastolatka bez makijażu Pani wygląda”, ekscytuje się druga. „Nawet bez makijażu jesteś śliczna :-D”, skomplementowała prezenterkę Polsatu trzecia.

Pojawiły się jednak także głosy krytyki:

Uroda pospolita, bardzo przeciętna. Czym tu się zachwycać?”, napisał jeden z mniej przychylnych gwieździe internautów. „Nie poznałam!”, stwierdziła druga. „Wypełnienie policzków znikło pani Karolciu, hahahaa”, wyzłośliwiała się trzecia.

Zdjęcie skomentowała również mama Karoliny Szostak, Maryla:

Moja kochana w kąpieli”, napisała wzruszona.

 

A jak Wy oceniacie zdjęcie prezenterki Polsatu bez makijażu? Czy podobnie jak Alicia Keys zacznie pokazywać się w naturalnej wersji coraz częściej, także na salonach?

Przeczytaj też: Alicia Keys na okładce Elle UK bez makijażu! Czy to słuszna metoda walki o prawa kobiet?

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.