Karolina Szostak
Fot. East News, Facebook
ZE ŚWIATA SPORTU

Karolina Szostak w nowej roli! Sprawdź, co tym razem będzie robiła dziennikarka!

Olga Figaszewska 24 sierpnia 2017 16:00
Karolina Szostak
Fot. East News, Facebook

Ten rok należy do niej! Karolina Szostak została ambasadorką LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017.

 

Już dziś na Stadionie Narodowym w Warszawie rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w Siatkówce mężczyzn. Zmagania obędą się w dniach 24.08-3.09. W pierwszej kolejności zmierzą się drużyny Polski i Serbii, a spotkanie obejrzy ponad 70 tysięcy osób! Mecze będzie można śledzić na stadionach w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Szczecinie i Katowicach.

 

Zobacz też: TYLKO U NAS! Karolina Szostak zdradza, czy dopadł ją efekt jo-jo i jak sobie z nim radzić?!

 

Karolina Szostak ambasadorką LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017

 

Siatkówka to dyscyplina sportowa, z którą jako dziennikarka związana jest od wielu lat. Karolina Szostak dołączyła właśnie do grona Ambasadorów Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017.

 

„Siatkówka jest dyscypliną, z którą jako dziennikarka jestem związana od wielu lat. Siatkówka jest sportem, który jest bardzo bliski mojemu sercu. Dlatego jestem zaszczycona, że mogę promować tę piękną dyscyplinę sportu, szczególnie teraz, kiedy przed nami najważniejsze sportowe wydarzenie roku w Polsce- LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017. Jestem przekonana, że czeka nas wielkie, pełne pozytywnych emocji siatkarskie święto”,  mówiła prezenterka.

 

 

 

 

Zobacz też: Karolina Szostak schudła 30 kilogramów. Nam zdradziła sekrety swojej diety! Zobacz ekskluzywne wideo

 

Półtora roku, Karolina Szostak rozpoczęła intensywną pracę nad idealną sylwetką. Jej spektakularna metamorfoza zachwyca i inspiruje. Od wielu miesięcy Karolina propaguje zdrowy styl życia. Prowadzi warsztaty motywacyjne, wraz z Martą Kordyl współtworzy program w Polsat Sport „Po zdrowie”, a już pod koniec września, na rynku ukaże się jej druga książka„Mój spektakularny detoks. Jak uniknąć efektu jo-jo”. Zaangażowanie i ciężka praca dziennikarki nie mogły pozostać niezauważone.

 

„Determinacja Karoliny jest dowodem, że jej wieloletnia obecność w środowisku sportowym, siatkarskim pozwoliła nabrać przekonania, że w życiu jest wszystko możliwe. Bardzo się cieszymy, że Karolina dołączyła do grona Ambasadorów mistrzostw. To dowód, że nasze – szeroko rozumiane środowisko jest solidarne. Pragniemy, by Pani Ambasador podczas mistrzostw przekonywała do zdrowego, aktywnego trybu życia”, powiedział Jacek Kasprzyk, prezes PZPS.

 

Karolina Szostak w ramach swoich obowiązków będzie prowadzić specjalne warsztaty promujące aktywny tryb życia i zdrowe odżywianie. Fani będą mieli okazję spotkać dziennikarkę w Katowicach i Krakowie!

 

Zobacz też: TYLKO U NAS Znamy datę premiery i tytuł drugiej książki Karoliny Szostak! Czego będzie dotyczyła?

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.