Karolina Pisarek na okładce magazynu VIVA! MODA jesień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Karolina Pisarek ma nowego partnera!

Modelka przywitała z nim nowy rok

Sabina Zięba 3 stycznia 2020 12:15
Karolina Pisarek na okładce magazynu VIVA! MODA jesień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz

Pod koniec zeszłego roku media obiegła wiadomość o rozstaniu Karoliny Pisarek z modelem z Manili, Danielem Kenjim Matsunagiem. Jeszcze kilka miesięcy temu gwiazda utrzymywała, że łączy ich wyjątkowa więź i razem nawet się modlą. Okazało się jednak, że chłopak miał problem z dotrzymywaniem wierności. Teraz wiadomo, że nie musiała długo szukać szczęścia, bo Sylwestra spędziła z nowym ukochanym!

Chłopak Karoliny Pisarek

Poprzednia relacja modelki nie zakończyła się przyjemnie. Informator Pudelka ujawnił: „Partner Karoliny miał problemy z zachowaniem monogamii, dlatego ona zdecydowała się zakończyć tę relację. Poza tym związek na odległość na dłuższą metę jest męczący”.

Choć poświęciła na ten związek wiele czasu i energii, nie rozpacza po rozstaniu. By w wielkim stylu przywitać nowy rok, Karolina Pisarek wyjechała do Nowego Jorku. W sylwestrową noc bawiła się w towarzystwie m. in. makijażysty gwiazd, Harry'ego Jeffersona.

Następnie wraz z Sandrą Kubicką i innymi znajomymi udała się do Miami. Wspólnie wynajęli łódź, na której odbyła się impreza. Relacjonowali ją na swoich Instastory, przez co wiadomo, że modelka nie przebywała tam jako singielka. Jedna z osób uwieczniła na filmiku, jak Karolina całuje się z tajemniczym mężczyzną. Choć nie widać dokładnie jej twarzy, wiadomo że to ona, dzięki kostiumowi kąpielowemu oraz uczesaniu.

Kim jest nowy partner Pisarek?

Przyglądając się poszczególnym Instastory osób przebywających na jachcie, wiadomo, że owy mężczyzna to 40-letni Jaime Camara. Jest brazylijskim kierowcą wyścigowym i wychowuje 11-letniego syna, Lucca.

Myślicie, że to coś poważnego?  

Karolina Pisarek, Sylwester
Fot. Instagram

Karolina Pisarek, Sylwester
Fot. Instagram

Karolina Pisarek, Sylwester
Fot. Instagram

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.