Joanna Liszowska, Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Magdalena Stużyńska, Przyjaciółki, Polsat
Fot. Materiały promocyjne/Polsat
O TYM JEST GŁOŚNO

Skandal z udziałem aktorki Przyjaciółek! Internauci są oburzeni!

Zamieściła w sieci selfie... nad grobem ojca

Konrad Szczęsny 2 listopada 2018 11:01
Joanna Liszowska, Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Magdalena Stużyńska, Przyjaciółki, Polsat
Fot. Materiały promocyjne/Polsat

Wpadka, chęć zwrócenia na siebie uwagi czy brak wyczucia? Karolina Nowakowska, gwiazda Przyjaciółek i M jak miłość, zamieściła na swoim profilu na Instagramie selfie, które wykonała... nad grobem ojca. Internauci są tym zbulwersowani i nie kryją swojego oburzenia pisząc, że publikowanie takich zdjęć w sieci „świadczy o poziomie intelektualnym”.

Selfie Karoliny Nowakowskiej nad grobem ojca wywołało burzę na jej Instagramie

Ojciec aktorki Przyjaciółek, Marek Nowakowski, zmarł 8 maja tego roku. Był to z pewnością dla jego córki ogromny cios i niepowetowana strata. Nic dziwnego, że w dzień Wszystkich Świętych chciała uczcić jego pamięć. Niestety, wybrała do tego nie najlepsze medium i mocno kontrowersyjny sposób. Opublikowała bowiem fotografię, na której pozuje nad grobem z córką, którą trzyma na rękach (jej twarz została zakryta emotikoną).

„Kochany Tato…wspaniały Dziadku. Jesteś z nami.Kochamy i tęsknimy!”, podpisała zdjęcie.

Niestety, to nie spodobało się internautom, którzy nie szczędzą Karolinie Nowakowskiej gorzkich słów.

„Ale to jest słabe…”, „To chyba nie jest odpowiednie miejsce na robienie sobie zdjęć…”, „Przeginka. I to na grobie ojca…”,  „Z całym szacunkiem dla Pani.. robienie sobie zdjec na cmentarzu swiadczy o Pani poziomie intelektualnym”, pisali zniesmaczeni.

Zgadzasz się z ich opinią? 

Kim był ojciec Karoliny Nowakowskiej, Marek Nowakowski?

Marek Nowakowski był aktorem (głównie role epizodyczne i drugoplanowane w takich serialach, jak Ojciec Mateusz, Kryminalni czy Kasia i Tomek) oraz reżyserem (Nocne graffiti, Ekstradycja 2), który m.in. współpracował z Patrykiem Vegą przy jego hitowych filmach, takich jak Pitbull. Nowe porządki, Pitbull. Niebezpieczne kobiety  oraz Botoks.

Odszedł w wieku 71 lat. Przyczyną jego śmierci był nowotwór  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochany Tato...wspaniały Dziadku. Jesteś z nami.Kochamy i tęsknimy! ❤❤❤

Post udostępniony przez Karolina Nowakowska (@karolina_nowakowska_official)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.